STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım

sivası herkesin tebrik etmesi gerekiyor. gerçekten çok müthiş bir oyun oynadılar. 27 maç sonra feneri yenen ilk takım oldular.

umarım fener maçında bizim takımda böyle oynar. sivasın yaptığı gibi fenerli oyuncuya top geçtiğinde 3 kişinin pres yapması lazım.

feneri de tebrik edebilme erdeminde bulunmalıyız. 27 maç kaybetmemek çok kolay bir istatistik değil.

s'lan

Hacılar şunu kabul edelim Fenerbahçe kadro kalitesi olarak geçen senenin gerisinde fakat geçen seneki takımın da oynadığı oyun ile koskoca 2.yarıda toplamda 17 maçın 16sını kazanması imkansız.Bu işte bir şeyler olduğu apaçık ortada.Geçen seneki takım bozulmamış olsaydı bu sezon şu ana kadar aldığı sonuçları alırdılar.Ne eksik ne fazla.

Maçı izlemedim kim nasıl oynadı bilmiyorum ama Fenerbahçe, Beşiktaş deplasmanında berabere kalıp deplasmandaki galibiyet serisi bozulduktan sonra bu takım deplasmanda artık kolay kolay maç kazanamaz demiştim.Nitekim de ilk deplasman maçındaki skor da beni yanıltmadı.Zaten ligde maç kazanmak eskisi kadar kolay değil, hele deplasmanda maç kazanmak daha da zorlaştı.Her neyse Fenerbahçe'nin ritminin bozulduğunu düşünüyorum ve 3-5 hafta daha puan kayıpları olur düşüncesindeyim.

vaybe sivas bu sefer şike yapmamış anlaşılan. e tabi, şikeyi yapacak adamların hepsi içerde. takımın başında da beşiktaşlı rıza var. bu sefer gerçekten oynamak istemişler. aslında anadolu takımları, biraz adam gibi oynasa fener orta sıralarada bile yer alamaz

vaybe sivas bu sefer şike yapmamış anlaşılan. e tabi, şikeyi yapacak adamların hepsi içerde. takımın başında da beşiktaşlı rıza var. bu sefer gerçekten oynamak istemişler. aslında anadolu takımları, biraz adam gibi oynasa fener orta sıralarada bile yer alamaz

Yok renkdas,

Febe taksitleri geciktirmis:asd:

Sivas´in kazanacagini hic düsünmüyordum. Ama gercekten müthis bir futbol oynadilar. Bu futbolu devam ettirirlerse bircok takimin canini yakarlar. Grosicky gercekten saglam futbolcu. Herzaman uzaklarda aramaya gerek yok. Ülkemizde Amrabat, Grosicky gibi cok tehlikeli kanatlar var.

Nedendir bilinmez adım gibi biliyordum Sivas'ın yeneceğini.Hatta dalga geçen arkadaşlar vardı.İçime doğdu heralde.

O 27 maçın en az 5 tanesi belgelenmiş, polis kayıtlarında yer almış, sonucunu bekliyor. Hırsıza gidip abi çok güzel çaldın, helal olsunmu diyeceğiz?

Basketbolda 2 tane kupayı söke söke aldık, bir tane fenerli çıkıp tebrik ettimi? Birde çıkmışlar havaalanında alkışlayın, mücadelesini takdir edin. Biz kazanmak için mücadele etmedik, havadan kazandık o kupaları, o yüzden biz alkışı hakketmedik.

Fener şampiyon olur, hemen çıkıp alkışlayın derler, biz şampiyon oluruz adamlar istifa edip geri gelir. Biz ne kadar da saf insanlarmışız, ne kadar da erdemliymişiz. Nedense o erdemi hiçbir zaman fenerlilerde göremiyoruz, bir kez olsun erdemliği göstersinler bize bakalım.

Diyecek birşey bırakmamışsın. ;) :)

dün akşam sille tokat girmiştir azize, mecnuna. nası yenersiniz lan, 3 senelik peşin vermedimmi paranızı diye

tebrik etmek lazım iyi senaryo yazmışlar,feneri uzun zamandır deplasmanda hiç böyle ezik görmemiştim sebebi malum...maç sonrası mağara adamı ayı volkanın açıklamaları herşeyi ortaya koyuyor...

Sivas´in kazanacagini hic düsünmüyordum. Ama gercekten müthis bir futbol oynadilar. Bu futbolu devam ettirirlerse bircok takimin canini yakarlar. Grosicky gercekten saglam futbolcu. Herzaman uzaklarda aramaya gerek yok. Ülkemizde Amrabat, Grosicky gibi cok tehlikeli kanatlar var.

Fener gibi oynayan baska takim varsa tabii

[video=youtube;M-_tKepR1Qw]https://www.youtube.com/watch?v=M-_tKepR1Qw&feature=player_embedded[/video]

Üst Alt