STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 20 Kasım

Aslında kadromuzda çok iyi oyuncular var. Ceyhun olsun Emre olsun. İnşallah bu oyuncuları kazanırsak güzel günler gelecektir. Birde dünkü maçla ilgili birşeyden bahsedeyim. Maçı izleyemedim radyodan takip etme fırsatım oldu. Ntvradyo daki spikerin BJK ataklarında bir tarafını yırtarcasına coşması, hatta bir pozisyonda bjk ataktayken kendini kaptırıp "ver pasını demesi" ve ofsayt diye verilmeyen golde önce sevinip sonra "ama hakem vermedi" diyerek baya bozulması dikkatimi çekti.

hatta bir pozisyonda bjk ataktayken kendini kaptırıp "ver pasını demesi"(Alıntı)

Harbiden böle mi söledi:)

Maç rezaletti kötü oynadık tamam ama böyle yorumlar yapmayın gözünüzü seveyim ya.Millete iyi görünmeye mi çalışıyorsunuz anlamadım ki.Faul değil peki o zaman ne diyelim.

380906_10150475052067174_131915917173_10401283_1733051058_n.jpg

adamlar faulu görmüyor ujfanın kafayı vurup pektemeğin ujfaya geçirdiğini ofsaytıda görmüyor ligtvde şerefsizin önde gideni hiç ofsayt çizgisi çektiğini gördünüzmü o pozisyonda bizde olsa 20 kere çekerler ?

Deplasmanlarda coktandır mac kazanamıyoruz.Eger Fener derbisi oynanırsa,onlara bir sürprizimiz olacak;)

Medyanın tamamen taraf tutmasının birçok nedeni var. Çünkü Galatasaray gerek kulüp olarak gerekse taraftar olarak hiçbir zaman reklam peşinde koşmadan sporunu yapmanın dışında ülkeye de katkısını sağlamıştır. Bu davranış pek tutulan bir davranış değildir. Yalnız kamuoyunda son yıllarda sürekli küçük düşürülmeye çalışılmasına başta başkan olmak üzere yönetimin yaptırımlar uygulaması gerekmektedir. Eğer medyada herkesin hakkı verilecek şekilde yer alacaksak başımızın üstüne, olmuyorsa kendi kamuoyumuzu, sosyal medyamızı kuralım, diğerlerine malzeme vermeyelim.

işte taraf tutmuyor.Sadece düşmanlık besliyor.Zamanında ne yaptıysak bunlara acayip oturmş.Hazımsızlıktan geberecekler.Vay arkadaş sinirim attı birden.Buraya komple küfür döşeyesim geldi.Ama bana,foruma ve Galatasaraylılığıma yakışmaz.

Hayır yanlış hatırlamıyorsam topa düdükten sonra vuruluyor ve dikkatle izlersek kaleci Muslera topu tutmaya niyetliyken birden vazgeçip bırakıyor. O topu kurtaramayacak bir kaleci değil.

----hakikaten kötü futbol oynuyoruz.maç cok iyi giderken anlamsız şekilde bir anda oyundan koptuk,bjk nin kadrosu berbat ben rahat bir galibiyet bekliyordum..5 maçın 4 ünde puan kaybettik...hiç iyi değiliz

[video=youtube;4pFwTtK4Z7w]https://www.youtube.com/watch?v=4pFwTtK4Z7w&feature=player_embedded[/video]

https://twitter.com/#!/burhanakdag

konusu açıldı mı göremedim ama.bu adama tepki büyümeli

Böyle konuşulabiliyorsa Galatasaray bitmiş demektir. Beğenmediğimiz Faruk Süren'in döneminde takıma söz edebilen oluyor muydu? Yönetim her türlü yaptırımı uygulamalı, arkasındaki taraftarın gücüne güvenmeli.

maçtan evvel İmparatorun inönüde galibiyet göremediğini söyleyen tv ve gazeteler vardı.. Fatih Terim'in İnönü'de 6 tane atmışlığı vardır..

bu maç nedense hep geri planda tutulur hatta hiç bahsedilmez, haddinizi bilin karakargalar!

bjk'nin bütün maçlarını 90 dakika seyrettim hiçbir takıma karşı bu kadar çok gol pozisyonu bulamadılar. Anadolu takımları bile bizden bu sahada daha iyi top yaptı. Bir takım sezon başında bu kadar kötü kurulamaz, gol pozisyonu yaratacak adam yok. Çoğu futbolcu topu eziyor. Acilen transfer şart. Çünkü bu takım bu kadroyla asla iyi futbol oynayamaz.

bjk'nin bütün maçlarını 90 dakika seyrettim hiçbir takıma karşı bu kadar çok gol pozisyonu bulamadılar. Anadolu takımları bile bizden bu sahada daha iyi top yaptı. Bir takım sezon başında bu kadar kötü kurulamaz, gol pozisyonu yaratacak adam yok. Çoğu futbolcu topu eziyor. Acilen transfer şart. Çünkü bu takım bu kadroyla asla iyi futbol oynayamaz.

biz anadolu takımımıyız hacı ? büyük maçlarla anadol maçları karıştırma . biz 1 puan için mi kapanıyoruz kontra falan arıyoruz ? defansın taktiksel hataları vardı ama gitmiş boktan yerden sallıyorsun .. ezik bir trollük var ama hayırlısı

biz anadolu takımımıyız hacı ? büyük maçlarla anadol maçları karıştırma . biz 1 puan için mi kapanıyoruz kontra falan arıyoruz ? defansın taktiksel hataları vardı ama gitmiş boktan yerden sallıyorsun .. ezik bir trollük var ama hayırlısı

Trollük değil. Futbol fakiri hatta fukarası arkadaş. Önceki tepkilerini bilmediğin için anlıyorum seni. Girer saçmalar ortalık karıştırıp kaybolur. Sonra yine, sonra yine...

Ek olarak o maçta bejeke oyun bile kuramadı bize karşı. Kontra oynadılar. Evet bizde iyi değildirk.

3 sebeb vardı. Erken kartlar, Ayhan ile başlamak ve her zamanki gibi ofansta taktik hatamızdan çoğalamamak. Bunun yanına birde beceriksizlik-özgüven eklenince işler bu haddee geliyor.

görüyoruz son cümleni yemiş gibisin sarı civciv

[video=youtube;eZ-v-WZSDOc]https://www.youtube.com/watch?v=eZ-v-WZSDOc[/video]

bjk ın bütün maclarını 90 dakka seyretmiş ama bizim macları kacırmış reyis.

Kadro ve sistem yanlisligindan kaybettigimiz 2 puan , yinede sansli oldugumuzu söylemek gerekir maglubiyetten iyidir 1 puan.

Üst Alt