STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 26 Kasım

Artık Türkiye'nin en iyi taraftar gurubu değiliz maalesef (bence)

Ne hakemi etkileyebiliyoruz ne rakibi korkutabiliyoruz ...laylaylay saldır Galatasaray diyip duruyoruz bu nedir arkadas ya

Hakemi beğendim.

Ayhan yine oscar'lık bir atlayış yapmış. RedBull CliffDive yarışmasına aday olabilir.

Elmander'in kırmızı kat pozisyonu, dünyada yoruma dahi açık olmayan bir kırmızı kart pozisyonu iken,

elleri kolları açarak dakikalarca "ben ne yaptım" diyorsa, cüzi bir miktara bu oyunculara futbolun kurallarını öğretebilirim.

Bir de artık rakibe değilde, çerçeveyi bulan toplara kafa atan oyuncularla anlaşma yapmalıyız diye düşünüyorum.

Engin ve Elmander'in kırmızı kartlarını, Semih'in bi parça durgun oynamasını (kötüye dilim varmıyor) ve yediğimiz golü saymazsak, güzel bir akşam oldu diyebilirim gönül rahatlığıyla. İyi oynamadan da kazanmayı bilmek gerek bazen. Yürüyedur Galatasaray'ım!

aynı penaltı madrid maçında oldu direk kırmızı..ortada olan her pozisyon aleyhimize çalınıyor..örnek:penaltı verdi kırmızı verebilirdi ama vermedi...engin nin pozisyonunda yine penaltı vardı vermedi.....ama ne hikmetse antep ve karabük maçlarıda cart diye verdiler kırmızıları...asıl sorun burda zaten

Engin'in kafasından önce kalecinin hareketi!! penaltı kırmızı kart

376085_10150487186065269_218864095268_11275995_1346423150_n.jpg

Maçın ilk yarısının ortalarında, spikerin "Fatih hoca Servet, Ayhan ve Aydın'ı ısınmaya gönderdi" demesi beni maçtan soğutan bir olaydı.

Hani Servet'i anlarım tek stoper oydu kadroda tamam. Hadi Ayhan'ı da anlarım ortasahayı kontrol etmek için vs olaylar için oynayabilir.

Ama Aydın'ı anlamıyorum. Ya bu adamdan ne bekliyor Fatih hoca? Olmuyor işte zorlamanın ne anlamı var?

Yeni sözleşme imzalamışsınız, adam da benfica maçında fena da oynamamış. Yav bu Mertan niye oynatılmaz o zaman ?

Aydın'dan yine Konya maçındaki gibi gol atmasını bekliyorsan, bu iş sakat o zaman. Golü atalı 5 sene geçti hala aynı seviyede adam. Hatta daha altında.

Tek beklentim Aydın yüzünden başkalarının haklarının yenmemesi.

Kaleci Barosun penaltısında kırmızı..

Kaleci Engini itmesi sarı kart + penaltı..

Kaleci Enginin ayağına basması Kırmızı kart + penaltı.

+

-------------------------------------------------

Kaleci = 2,5 Kırmızı kart + 3 penaltı.

maçın adamı benim için engin ve selçuk idi ..

engin attığı gol ve penaltıdan önce baroşa verdiği harika asist ile yıldızlaştı. selçukla beraberde ortasahayı domine ettiler ve gösterişten uzak iyi bir futbol oynadılar.

ilk başta kafa atınca çok kızmıştım lakin kalecinin hareketini yeni farkettim

Kaleci Barosun penaltısında kırmızı..

Kaleci Engini itmesi sarı kart + penaltı..

Kaleci Enginin ayağına basması Kırmızı kart + penaltı.

+

-------------------------------------------------

Kaleci = 2,5 Kırmızı kart + 3 penaltı.

Kisacasi hakem denen serefsiz yine dogramaya calisti ancak süre bitti....Genclerbirligi macinda bari adam gibi yönetseler bizim maci..

Düşüncemden ötürü umarım yadırganmam ama Fenerbahçe maçının önemine istinaden umarım Gençlerbirliği karşılaşmasına yedek kadro ile çıkarız.

Hakemi beğendim.

Ayhan yine oscar'lık bir atlayış yapmış. RedBull CliffDive yarışmasına aday olabilir.

Elmander'in kırmızı kat pozisyonu, dünyada yoruma dahi açık olmayan bir kırmızı kart pozisyonu iken,

elleri kolları açarak dakikalarca "ben ne yaptım" diyorsa, cüzi bir miktara bu oyunculara futbolun kurallarını öğretebilirim.

Bir de artık rakibe değilde, çerçeveyi bulan toplara kafa atan oyuncularla anlaşma yapmalıyız diye düşünüyorum.

keşke barosun penaltısınada kaleciye kırmızı verilmeli deseydin. ondan öncede bir penaltı vardı barosa.

Üst Alt