STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 26 Kasım

keyiflerine göre veriyorlar kardeşim. gecen hafta bienvenu topu ayagından actı. hakem hemen kırmızıyı gösterdi. bu macta barosun kontrolünde top kaleciyi gecip gol atıcak. ama sarı veriyor. aynı kaleci enginihem ittirip hem ayagına basııyor. engin sonra kafa atıyor. gene bize kırmızı. eger şerefsizlik yapıyorlarsa allah aldıkları parayı helal etmesin.

Bize karşı rekora gidiyor sanırım hakemler, kim daha hızlı koşup kırmızı çıkaracak diye. Muslera yerdeyken kırmızı, Elmander yerdeyken kırmızı, bi bekleyin de kalksınlar, bu kadar nefret etmeyin yazıktır.

Nasıl bir nefretse artık.

Hakem ..... Barosa yapılan penaltıda Sivas kalecisine kırmızı kartı verseydi olaylar bu noktaya gelmeyecekti..

Aynı pozisyon Real-Atletico maçında oldu. Hakem Atletico kalecisine kırmızı kart gösterdi.. TFF ve MHK Galatasaraya karşı tavır almış durumda.. Bu şerefsizlikleri yanlarına kar kalmamalı..

Hakem ..... Barosa yapılan penaltıda Sivas kalecisine kırmızı kartı verseydi olaylar bu noktaya gelmeyecekti..

Aynı pozisyon Real-Atletico maçında oldu. Hakem Atletico kalecisine kırmızı kart gösterdi.. TFF ve MHK Galatasaraya karşı tavır almış durumda.. Bu şerefsizlikleri yanlarına kar kalmamalı..

sonra bizim hoca cıkıp hakem mükemmeldi diyor. kıl oluyorum arkadaş. tamam kötü deme ama mükemmel yönetti nedemek?

Engin'in atıldığı pozisyonda, Sivas kalecisi Engin'e bakmıyor bile,

Kaleci degaj yapmak için ileriye doğru koşmaya başlayınca Engin kalecinin önüne atladı,

kaleci çarpışmadan kaçmak için eliyle Engin'i kafasından itmeye çalıştı ama kurtaramayınca üzerine çıktı.

Sonrada Engin yaptığı gerçekten ayıp, hiç yakışmıyor böyle aptalca bir hareketten atılmaya,

nasıl alıyoruz böyle oyuncuları yazık...

Fatih Terim, bu takıma ne zaman disiplin getirecek merak ediyorum.

Pozisyonu hiç seyretmemiş olsam, sadece bu resmi görmüş olsam şöyle yorumlarım,

top Engin'de o an kaleciye çalım atıyorda, kaleci arkadan Engin'e basmış,

Fotoğraf yanıltıyor.

376085_10150487186065269_218864095268_11275995_1346423150_n.jpg

Engin'in atıldığı pozisyonda, Sivas kalecisi Engin'e bakmıyor bile,

Kaleci degaj yapmak için ileriye doğru koşmaya başlayınca Engin kalecinin önüne atlamış,

kaleci çarpışmadan kaçmak için eliyle Engin'i kafasından itmeye çalışmış ama kurtaramayınca üzerine çıkmış.

Sonrada Engin yaptığı gerçekten ayıp, hiç yakışmıyor böyle aptalca bir hareketten atılmaya,

nasıl alıyoruz böyle oyuncuları yazık...

kusura bakma ama komiksin. kaleciyi melek yaptın ya helal olsun. enginde kırmızıyı haketti o başka.

sonra bizim hoca cıkıp hakem mükemmeldi diyor. kıl oluyorum arkadaş. tamam kötü deme ama mükemmel yönetti nedemek?

Yönetim bu konularda sınıfa kalıyor... Derbi öncesi hakemler gerekeni yaptı.. Özellikle Elmanderin olmaması büyük eksiklik.. Haftaya da Melo veya Selçuk oyundan atılır.fb maçına tedek kadroyla çıkmak zorunda bırakılırız..

Ayni hareketten Elmander kirmizi kart görmedi mi ?? Ben mi yanlis gördüm.

Ayni hareketten Elmander kirmizi kart görmedi mi ?? Ben mi yanlis gördüm.

ona kırmızı diyor buna demiyor:) ona bakarsan elmanderde hic adamın ayagına bakmıyor. bence tam yön degiştircekken basıyor. elamderinki daha masum bence. adam hayatında ilk defa kırmızı görmüş. ingilterede 3 sene üst üste sarı kart bile görmemiş.

Kaleciler hen önüne geçenin bileğine bassın o zaman.

Hayatınızda hiç mi futbol oynamadınız,

önünüzdeki alan açıkken ve hızla ileri koşmaya başlamak için hamle yaptığınızda,

o an farkedemediğiniz biri önünüze çıktığınızda, çarpışma kaçınılmazsa ne olur ?

Kontrolsüz çarpışırsınız.

O an ayağına da basabilirsin, dizini de çarpabilirsin, darbede yiyebilirsin.

ona kırmızı diyor buna demiyor:) ona bakarsan elmanderde hic adamın ayagına bakmıyor. bence tam yön degiştircekken basıyor. elamderinki daha masum bence. adam hayatında ilk defa kırmızı görmüş. ingilterede 3 sene üst üste sarı kart bile görmemiş.

Ya ikisine de kirmizi verecek ya da hic birisine, yoksa bu cifte standarta girer. Ayni hareket cünkü.

Futbolda iki pozisyonu birbiri ile karşılaştırırken lütfen futbol kurallarına da dikkat edin.

Ceza sahasında içinde topun ele çarpması penaltı değil, ama kasti elle oynama penaltı.

Biri çıkıp 2 pozisyon çıkarsa, ikisinde de top ele çarpıyor, biri kasti biri topun ele çarpması.

"aynı hareketten az önce penaltı çalınmıştı, ben mi yanlış gördüm" demekle aynı.

Maalesef aynı değil...

Hayatınızda hiç mi futbol oynamadınız,

önünüzdeki alan açıkken ve hızla ileri koşmaya başlamak için hamle yaptığınızda,

o an farkedemediğiniz biri önünüze çıktığınızda, çarpışma kaçınılmazsa ne olur ?

Kontrolsüz çarpışırsınız.

O an ayağına da basabilirsin, dizini de çarpabilirsin, darbede yiyebilirsin.

geregi düşünüldü. sivaslı kalecinin pozisyon geregi enginin ayagına bastıgına sonrada ittirmesine suc bulunmadıgına kanaat getirildi. engin baytarında taksim ortasında milyonların önünde asılmasına karar verildi.

geregi düşünüldü. sivaslı kalecinin pozisyon geregi enginin ayagına bastıgına sonrada ittirmesine suc bulunmadıgına kanaat getirildi. engin baytarında taksim ortasında milyonların önünde asılmasına karar verildi.

ne yapacaktık, gereksiz yere kırmızı kart görüp önemli maçlarımız öncesi takımımızı yalnız bırakana

birde "iyi yaptın, aferin, al bu da madalyan" mı diyecektik...

Bu oyunculara prim vere vere, aynı hareketi Engin bir daha yapacaktır ve bizi yine maçta yalnız bırakacak.

Buna adım gibi eminim.

Neyse bu konuda başka yorum yapmayacağım.

Kendi adıma konuyu kapatıyorum.

Herkese Merhaba.Forumdaki ilk mesajım:)

Dün macı kırmızı karta kadar iyi götürdük.Kımızı pozisyonlarının 1. sinde hakem haklıydı,ama kalecide 2. sarıdan atılmalıydı.

Üst Alt