STSL 11/12 H:13 | Beşiktaş 2-1 Orduspor | 5 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:13 | Beşiktaş 2-1 Orduspor | 5 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:13 | Beşiktaş 2-1 Orduspor | 5 Aralık | Maç Sonucu

Yapma Allah aşkına yüzüncü yılında kazandıkları şampiyonluğun neresi kirliydi?

Adamların kadrosu bir kere çok iyiydi.Sergen,Tümer,Zago,Ronaldo,Pancu,Cordoba,Tayfur,Guinti gibi isimler vardı.

Teknik direktörleri çok iyiydi.Bizden neden gönderildiğini hala anlamış değilim.

asla kabul edemem, cok net idi, o sene besiktasi sampiyon yapmak icin ugrasti herkes ama herkes.

hani bizim kurucumuza küfür eden tinerciler grubunumu tutacaktın.

Ya Barış banane taraftar grubundan.Senin mantığınla gidersem bu forumda da bana küfür edildi hakaret edildi o zaman Galatasaray'ı tutmamam lazım.

Beni taraftar grubu ilgilendirmez.

Ultraaslan'ı da sevmiyorum ben ama Galatasaray'lıyım.

Neyse konu kapansın film izlicem ben hadi görüşürüz.

Ya Barış banane taraftar grubundan.Senin mantığınla gidersem bu forumda da bana küfür edildi hakaret edildi o zaman Galatasaray'ı tutmamam lazım.

Beni taraftar grubu ilgilendirmez.

Ultraaslan'ı da sevmiyorum ben ama Galatasaray'lıyım.
tamam hakan sinirlenme.

sinan enginin videosu vardı. kendi agzıyla söylüyordu. kadrosu iyi olabilir. adamlar saglama almışlar işte.

Aziz Yıldırım beni şampiyon yaptı onun sayesinde olduk onun ve benim yaptığım hizmeti şuanki başkan yapsın ..kerim kendimi dediği video yu diyorsun sanırım.

Buna rağmen 100.yılları temiz deniliyorsa bişey demek düşmez aslında.

Alaattin Çakıcı ve Sinan Engin'in tapeleri vardı. ''Sizi şampiyon yaptık ama sen bize bir yardım etmedin'' diyordu Çakıcı. Bu yurt dışına kaçma muhabbeti. Sonrasında zaten Sinan'ın yardımıyla Çakıcı'nın kaçışı gerçekleşti. Evet 100. yıldaki şampiyonlukları baya temizdi anlayacağınız :)

Üşenmedim aradım :D

Geçen yıl Beşiktaş’ın şampiyonluğunun ardından Alaattin Çakıcı Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarının arkadaşının gece kulübünde yapılmaması üzerine Sinan Engin’i telefonla aradı.

Alaattin Çakıcı: ‘Sinan Sinan, ufak bir şey istiyoruz onu da halledemiyorsun. Oğlum, şampiyonlukta hiç mi payımız yok? O kadar olay oldu. Bir Allah’ın kulu açıp ağzını size bir şey söyleyebildi mi? Kızdırıyorsunuz beni.’

Sinan Engin: ‘Şey abi, tamam tamam... Abi, öyle değil başka bir şey oldu. Biliyorsun. Telafi ederiz abi. Kızma.’

ÇAKICI VE SİNAN ENGİN, SON BİR AYDA 67 KEZ TELEFONLA GÖRÜŞMÜŞ

Alaattin Çakıcı ve Sinan Engin'in tapeleri vardı. ''Sizi şampiyon yaptık ama sen bize bir yardım etmedin'' diyordu Çakıcı. Bu yurt dışına kaçma muhabbeti. Sonrasında zaten Sinan'ın yardımıyla Çakıcı'nın kaçışı gerçekleşti. Evet 100. yıldaki şampiyonlukları baya temizdi anlayacağınız :)

Üşenmedim aradım :D

Geçen yıl Beşiktaş’ın şampiyonluğunun ardından Alaattin Çakıcı Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarının arkadaşının gece kulübünde yapılmaması üzerine Sinan Engin’i telefonla aradı.

Alaattin Çakıcı: ‘Sinan Sinan, ufak bir şey istiyoruz onu da halledemiyorsun. Oğlum, şampiyonlukta hiç mi payımız yok? O kadar olay oldu. Bir Allah’ın kulu açıp ağzını size bir şey söyleyebildi mi? Kızdırıyorsunuz beni.’

Sinan Engin: ‘Şey abi, tamam tamam... Abi, öyle değil başka bir şey oldu. Biliyorsun. Telafi ederiz abi. Kızma.’

ÇAKICI VE SİNAN ENGİN, SON BİR AYDA 67 KEZ TELEFONLA GÖRÜŞMÜŞ

Woooooaaaaawwwww canına sütte leke var bunlarda yok <3

Bu Sinan utanmazı da hala çıkıp Tvlerde yorumculuk yapıyor. Çakıcı'yla olan ilişkisinden sonra Aziz'le olanlar da patladı ama tık yok. Ayrıca anladığım kadarıyla bu adam(Sinan Engin) tam bir güce tapan yancı modeli.

Bu Sinan utanmazı da hala çıkıp Tvlerde yorumculuk yapıyor. Çakıcı'yla olan ilişkisinden sonra Aziz'le olanlar da patladı ama tık yok. Ayrıca anladığım kadarıyla bu adam(Sinan Engin) tam bir güce tapan yancı modeli.

Onun ne olduğunu Trabzonspor muhalif isimlerinden İbrahim Hacıosmanoğlu baya net şekilde söyledi.

Spor: Sinan Engin hakkında şok açıklamalar haberi, Sinan Engin , Trabzonspor, Spor medyasi

Nasıl Quaresma'ya kolay gol atamıyor illa jeneriklik gol atacak düşüncesi yaygınlaştıysa Cenk içinde zor topları tutuyor kolay topları tutamıyor düşüncesi yaygınlaşacak. :)Ordu'nun ofsayt verilen pozisyonuda komedi.

Üst Alt