STSL 11/12 H:13 | Beşiktaş 2-1 Orduspor | 5 Aralık | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:13 | Beşiktaş 2-1 Orduspor | 5 Aralık | Maç Sonucu

superlig.png

bjk.png
v.png
ordu.png

antalya-mardan.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 13. Hafta

Beşiktaş - Orduspor

Antalya Mardan Stadyumu

5 Aralık

20.00

Cevap: STSL 11/12 H:13 | Beşiktaş - Orduspor | 5 Aralık | 20.00

tnmq.jpg

Bir analiz yapim bari:)

Bjk, Ordunun üstüne gelecek. Dolayısı ile Ordu ortasahada sürekli pas yapmalı. Araya atacağı paslarla etkili olabilir. Metin hoca ofansı hızlı oyunculardan kurmalı.

Hakan Özmert, Kayseri ve Mersin maçında oyuna girince orduspor ilerde etkili olmaya başladı. Hakan çok iyi topu tutuyor ve araya iyi paslar atıyor. Özellikle culiodan daha iyi duran toplar kullanıyor.

Onurda savunma önünde oynar. Olası kontralara karşı önlem alabilirler.

Culio ve Dalmatı kanatta oynatarak beklere yardım etmesini sağlamalıdır.. Özellikle İsmail ve Hilbert iyi bindirmeler yapıyor. Beşiktaşın kozu kanatlar olacaktır. Birde Fernandesin duran toplarına dikkat etmeliler.

Gerci Tekkeyi keseceğini sanmıyorum.Bjkden ayrıldıya. Malesef Bazı etkenlerden dolayı oynatacaktır.

Quaresma maçta oynamayacak. Tam çoşmuşdu iyi oldu. Simao'da büyük ihtimal sakatlığından dolayı yerini alamayacak.

Hem Simao, hem Quaresma olmayacak yani onların yerine oynayacak oyuncular kendini göstermek için ugraşacak 11 kurmayı sevmem ama gönlümden geçen 11.

Cenk

Hilbert-Sivok-Egemen-İsmail

Ernst-Fernandes

Veli Holosko

Pektemek-Almeida​

Ama Carvalhal'dan Cenk-Hilbert-Egemen-Sivok-İsmail-Toraman-Fernandes-Ernst-Veli-Holosko(Pektemek)-Almeida(Pektemek) gibi bir ilk 11 bekliyorum

Orduspor'da futbolcular paraya boğuldu!

İki haftadır kötü sonuçlar alan Orduspor'da başkan Nedim Türkmen oyuncuların paralarını ödeyip Almanya'ya uçtu.

Sezona iyi başlayan ancak iki haftadır puan alamayan, Orduspor bir çok takımların futbolcuları primleri ve alacaklarını alamazken, Başkan Nedim Türkmen, bu kötü gidişe rağmen oyuncuların ödemeleri yaptı.

Nedim Türkmen, takımının son haftalarda iyi futbol oynamadığını, bunun da her takımın olduğu gibi bir dalgalanma haftalarının içinde olduğunu, ancak en kısa zamanda atlacaklarını ve;

"Son haftalara kadar oyuncularımız bizim yüzümüzü güldürdü, ama her takımın yaşadığı gibi bizde kötü günleri yaşadık. Ama bu geçici olacak. Oyuncularımızın tüm isteklerini yerine getiren bir kulübüz. Her ay maaşları da transfer alacaklı olan oyuncularımızın paralarını tıkır tıkır ödüyoruz, dün toplam olarak 1 trilyon 60 milyar tutan alacaklarını ödedik. Birçok takım zamanında ödeme yapmadığını bir çok kişi biliyor, bu alacakları hiçbir zaman geciktirme yönüne gitmiyoruz. Bundan sonra yeter ki görevleri olan, futbolu bize göstersinler. Bizler bir iş verseniz onlar da forması için çalışan kişilerdir. Orduspor bu felsefesinden hiçbir zaman ödün vermeyen bir camiadır. Biz oyuncularımızı sevindirelim, onlar da bizi "

Orduspor'un muhtemel 11'i şöyle ; Fornezzi - Garcia - Sedat Yalçın - Yalçın Ayhan - Emre Özkan - Gosso - Hakan Özmert - Dalmat - Stancu - Culio - Fatih Tekke

Hakan Özmert oynuyor diyorlar. Bu bile bir gelişme sayılır. Haftalardır oynasın diye yırtınıyoruz.

Tekke çok formsuz hala onbirde ısrar ediyor. Tekkeyide yıpratıyor tepkiler artıyor.

Spor Toto Süper Lig'de 13. haftanın kapanış maçında Beşiktaş ile Orduspor karşı karşıya geliyor.

Galatasaray ile oynanan derbi maçtaki olaylar sebebiyle 1 maç saha kapama cezası alan Beşiktaş, Orduspor ile saat 20.00'da Antalya'da Mardan Antalyaspor Stadı'nda karşılaşacak. Mücadeleyi hakem Yunus Yıldırım yönetecek.

Beşiktaş karşılaşmaya şu 11 ile başlayacak;

Cenk Gönen, Hilbert, Sivok, Egemen Korkmaz, İsmail Köybaşı, Necip Uysal, Ernst, Veli Kavlak, Fernandes, Almeida, Holosko...

Yedekler

Rüştü, İbrahim Toraman, M. Pektemek, Ekrem Dağ, Mehmet Akyüz, Burak Kaplan ve Alves..

Ordu kaybetmez umarim... 02 acik iddaa oynadim:)

Metni Hoca aferim sana, Banaheneyi yedeklere bile almamış. Gol yersek kendisi çıkar gol atar.

Edu'yu yine 18'e almamis. bosuna aldilar bu herifi.

Stancu kendini göstermek istiyorsa bu maçlarda coşmalı. Hadi koçum haket verdiğimiz paraları :)

bjk kazandigi puani hakketmiyor simdiye kadar, bu yuzden puan kaybetsin istiyorum bjk.

ts ve bursa macinda özellikle bala 6 puan kazandi bjk

Üst Alt