STSL 11/12 H:13 | Fenerbahçe 4-2 Ankaragücü | Maç Sonucu | 3 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:13 | Fenerbahçe 4-2 Ankaragücü | Maç Sonucu | 3 Aralık

Cevap: STSL 11/12 H:13 | Fenerbahçe - Ankaragücü | 3 Aralık | 19.00

Maçın sonucu umrumda değil.Bu karşılaşma ile ilgili tek temennim Engin ve Elmander'e karşılık Fenerbahçe'nin de oyuncu kaybına uğramasıdır.

puan kaybı beklemiyorum fb den ama sakat ve cezalı oyuncu vermeleri daha önemli benim için

Bu maç bizim tavan maçımız.... Haydi CİMBO HAYDİ CİMBOM HAYDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ....

Şikecilere inat emek.....

fenerin bu yıl zorlanmadan,rahatça aldıgı bir tane maç söyleyin.rahat alır diyenler fenerin içine almasını kastediyorlarsa haklılar..

Peki Ankaragücünün bu sene doğru düzgün oynadığı bir maç söyle? Olağanüstü bir durum olmazsa fener bizim maça moralli gelir.

yaw ankaragücü 11 kişi çıkabilecekmi sıkıntılar çok diyor ziya doğan belkide ters motive olabilir ama zannetmiyorum fener rahat alır.

a.gücünün savunması hakkaten berbat, o yüzden malex falan atar 2 tane. hakem zaten fanatik fenerli a.gücü kafadan 1 kırmızısı var bu maçta. çok rahat bi maç olacaktır fener için bu maç. önemli olan bizim kazanmamız

Gökhan gönülün bir şekilde darbe yiyeceği ve derbide oynama durumunun maç saatinde belli olacağı maç

Fark olmaz da 2-0 veya 2-1 biter.

Rölantide giderler hafta içini düşünüp.

ziya hocam bakarsınız bi çelme takar adamın yarım puana ihityacı var hele bırde fenerden 1 puan alırsa süper olur.

Üst Alt