STSL 11/12 H:13 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:13 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:13 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 3 Aralık

evinde yenilmeyen gençleri yendik,beşiktaşı yenen , fenerle berabere kalarak rakiplerimizden 4 puan aldılar biz bu takımı 1 -0 yendik iyi yada kötü moralli olarak derbiye çıkıcaz muslere 5 deplasman maçında gol yemedi bu çok güzel birşey umutluyum bu derbide inşallah emrenin tahriklerine gelmezler

Galip falan geldik de, takımın elle tutulur tek yanı şu anda Muslera. Tamam dünkü maça yedek ağırlıklı bi kadroyla çıkıldı, ama Galatasaray'ın 2. takımının bu kadar rezil bi futbol sergilemesi benim canımı sıkıyor. As oyuncular sakatlansa, özellikle ofansif anlamda, şu var deyip rahatlayacağımız bir tane adam yok. Allah sonumuzu hayır etsin.

selçuk inan'ı beğenmeyenler, geçen yıl kimi izliyordunuz? her maç adam gol asistmi yapsın lan.

Galip falan geldik de, takımın elle tutulur tek yanı şu anda Muslera. Tamam dünkü maça yedek ağırlıklı bi kadroyla çıkıldı, ama Galatasaray'ın 2. takımının bu kadar rezil bi futbol sergilemesi benim canımı sıkıyor. As oyuncular sakatlansa, özellikle ofansif anlamda, şu var deyip rahatlayacağımız bir tane adam yok. Allah sonumuzu hayır etsin.

Gecen sene o kadar kötü bir kadromuz varmıski 10-15 tane oyuncu aldıgımız halde yine kadroyu tam düzeltemedik.Anla sen artık gerisini.Ama yönetim iyi is cıkardı ve bu 2 transfer döneminde kadro cok iyi olacaktır.

• Stoper rotasyonumuz çok iyi oldu. Sezonun geri kalanında bunun faydasını göreceğiz
  • Emre Çolak'ta iyi sinyaller var. Kendisine hep bir adım uzakta durmuşumdur ama artık daha fazla dakika almalı.
  • Şu takımda Arda ve Keita olacaktı çok farklı olurduk. Maalesef Riera ve Kazım'dan sıfır performans alınca bu kadar oluyor.

Gecen sene o kadar kötü bir kadromuz varmıski 10-15 tane oyuncu aldıgımız halde yine kadroyu tam düzeltemedik.Anla sen artık gerisini.Ama yönetim iyi is cıkardı ve bu 2 transfer döneminde kadro cok iyi olacaktır.

Aynı şekilde düşünüyorum. Açıkçası devre arasına kadar ne koparabilirsek kârdır gözüyle bakmaya başladım ben lige.

Azizin şekeri kaça fırladı acaba :)

Son olarak koyduk muuuu ?

Üst Alt