STSL 11/12 H:13 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:13 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:13 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 3 Aralık

Bu mactan sonra hala ilerde Baros-Elmander oynamali diyenler olursa, futbol bilgisindan süphe ederim. Baros su haliyle ilk 11 topcusu olamaz.

podolski cok pahali diyip reira gibi adama okadar para verdinizde noldu? 3-5 kurusun hesabini yapiyorlar.yönetimde sezgin gibi biri var

Zaten eksigimizi herkes biliyor. Bunu artik tartismaya gerek yok. 2 teknik ve süratli kanat oyuncusuna ihtiyacimiz oldugunu Fath Terim de biliyor yönetim de biliyor. 11 transferin 11´i de tutacak degil ya. Hücum bölgesi kisir kaldi maalesef. Ama bu hücum hattina ragmen cok iyi durumdayiz puan tablosunda. Buda Fatih Terim´in basarisidir. Belli bir iskelet kadro yakaladik en azindan. Sira hücum hattinda. Onu da devrede halledecegiz insallah ve sampiyon olacagiz.

Gecen sezon neredeyse her hafta kahroldugumuzu unutmayin. Bu sezon öyle ya da böyle zirve mücadelesi veriyoruz. 3-4 senedir vermedigimiz mücadele. Haksizlik da etmeyin.

sampiyonluga giden yol kotu maclardaki 3 puanlardan gecer.

bu takimin omurgasi oturdu. Muslera-savunma hatti ve Melo-Selcuk ikilisi cok istikrarli. Servet disinda takimin bu bölgesi yeterli. Kanatlar maalesef üretken degil. Kazim ve Riera ayagi iyi pas yapiyor ama birebirde etkisizler. Forvet hatti da öyle cok üst düzey degil. ama 2 iyi kanat ve bir ofansif orta saha ile Elmander, Sercan ve Baros bu lig icin yeterli. seneye avrupa kupalarina katilirsak yetersiz.

Çok önemli bir maçı, o kadar eksik varken kazanmak çok güzel. Tebrikler... Ancak takım hala takım değil.

Küçük bir not : Selçuk İnan ın bu güne oynadığı futbol henüz Mustafa Sarp ı geçmiş değil.

aslinda Melo daha ofansiv oynayabilir.

"önlibero" olarak getirildi tmm, o bölgede isini iyi yapior, ama aslinda Melo teknigi fln fena degil, cok daha ofansiv oynayabilir bence.

"Selçuk İnan'ın oynadığı top Sap'ı geçmiş değil."

Öss günlerime döndüm bir an.Yukarıdaki cümledeki anlatım bozukluğunun sebebi nedir? A) Mantık hatası...

Arkadaşlar maçı takip edemedim,Emre Çolak'ın performansı nasıldı?Ayrıca Suarez sesleri var sanırım,eğer Anderlechtteki Suarez'den bahsediliyorsa inanılmaz bir transfer olur bu.

İsabetli şut 3

İsabetsiz şut 7

10 Sutla maci tamamlamisiz. Hucum olarak reziliz gercekten.

Podolski ve Suarez(Anderlecht) bu kanat oyuncuları. Ronaldinho ve Vargas da olur.

Amrabat ve Reyes olmazzzz. Uyumayın, uyutmayın, sonra niye 10 bin kişiye oynuyoruz diye sormayın sayın yönetim!

Podolski ve Suarez(Anderlecht) bu kanat oyuncuları. Ronaldinho ve Vargas da olur.

Amrabat ve Reyes olmazzzz. Uyumayın, uyutmayın, sonra niye 10 bin kişiye oynuyoruz diye sormayın sayın yönetim!

Amrabat dedikleri oyuncu 2-3 maçata bir kendini gösteren tipik bir şişirilmiş balon. Bu ayardaki futbolcuyu transfer ederek başarı yakalanamaz.

Reyesi de hiç sevmiyorum. Çok pasif bir futbolcu. Sorumluluk almaz, hırs yok ruh yok. Ne yapalım biz Reyesi...

Vargas sağlam topçu. Gelirse çok faydalı olur.

Kanatlara 2 yabancı iyi gider ama kontejandan dolayı Eboue yedek Sabri oynar. Bence yerlide transfer etmeliyiz.

----Elmander-Baros----

Podolski--------Suarez

-----Selçuk-Melo------

02_d.jpg

Üst Alt