STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu

superlig.png

manisa.png
v.png
bjk.png

manisa-19mayis.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 14. Hafta

Manisaspor - Beşiktaş

19 Mayıs Stadyumu, Manisa

8 Aralık

20.30

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Manisaspor - Beşiktaş | 8 Aralık | 20.30

manisa kazansın bence, sonuçta 3-4 hafta sonra manisa bu kadar üst sıralarda olmaz.

Kemal Özdeş'e güvenim tam! Manisa kazanır

Ust bitebilir bu mac. Zor bir mac ama Manisa alacaktir diye umit ediyorum.

bu beziktaşlılar formlarında bize ilk 4 bile giremez diyolar kopuyorum. ulan inşallah fenere atamadıklarımız size atıcaz lavuklar. saldır manisa.

bu beziktaşlılar formlarında bize ilk 4 bile giremez diyolar kopuyorum. ulan inşallah fenere atamadıklarımız size atıcaz lavuklar. saldır manisa.

bunların forumları evlere şenlik zaten her yıl şampiyon oluyolarmıs gibi bi hava içindeler::)

Manisalıyım ve işallah maçta olucam tüm enerjinizi tribünden yansıtcam. Ayrıca maç GSCimbomdan izlenir pankartı açıcam:D

Barış, Beşiktaş ile bir başlık görüyorsun sürekli kin kusuyorsun, Galatasaray ile ilgili bir haber var bir bakıyorum konuyu Beşiktaş'la bağdaştırıyorsun.Her takımın futbol bilmeyen taraftarları vardır sen hep onlardan örnek veriyorsun.Bence gerek yok böyle şeylere.

Barış, Beşiktaş ile bir başlık görüyorsun sürekli kin kusuyorsun, Galatasaray ile ilgili bir haber var bir bakıyorum konuyu Beşiktaş'la bağdaştırıyorsun.Her takımın futbol bilmeyen taraftarları vardır sen hep onlardan örnek veriyorsun.Bence gerek yok böyle şeylere.

valla sadece formda görsem iyi iş yerindede aynı şeyleri görüyorum ben. kusura bakma ama beşiktaşa fenerden daha cok doluyum. senin gibilere lafım yok furkancım. sen burda dogru dürüst yazıyorsun eyvallah. başlarda kızmıştım sana ama kötü niyetli degilsin. tabi önyargı vardı biraz.

Zor maç beraberlik gibi gözüküyor ama 1 farklı alabiliriz.

Üst Alt