STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu

stoke maçını yenerlerse de stoke zaten dandik bir takım diyeceğiz :) stoke manu ve chelsea ile berabere kalıp liverpoolu yendi. deplasmanda da everton'ı yendi geçen hafta.

ayrıca manisa kötü takım değil. en iyi anadolu takımı belki şuanda. 4.sırada ve ligin en az gol yiyen takımıydı bu maçtan önce. şuanda biziz 1 farkla.

bjk ye kötü takım diyen yok ama bu manisa boş oyunla toplamış puanları belliki.

Bjk ye Ş.l den gelen herhangi bir takım çıksın,o zaman havaları söner.

bilmiyorum bjk son haftalarda iyi ama ben manisadan bu kadar silik bi performans beklemiyodum.

haklısın ama dikkat ettiysen beşiktaş son haftalarda daha defansif oynuyor bunun etkisi olabilir. fakat dediğin gibi manisa daha da iyi olabilirdi

beşiktaş 4 gol atacak ne oynadı allahaşkına. manisa silik futbol oynadı. bize efelik taslar şerolar.

barış bence maça göre değişir bu işler :) beşiktaş ve fenere kök söktüren gençlerbirliği , size öle oynamadı o zaman :)

haklısın ama dikkat ettiysen beşiktaş son haftalarda daha defansif oynuyor bunun etkisi olabilir. fakat dediğin gibi manisa daha da iyi olabilirdi

barış bence maça göre değişir bu işler :) beşiktaş ve fenere kök söktüren gençlerbirliği , size öle oynamadı o zaman :)

biz gençler maçında kötü oynadık ama kazandık.

biz gençler maçında kötü oynadık ama kazandık.

yok onu demek istemiyorum tabi kazanabilirsin. fakat gençler sizle oynadığı maçta bize ve fenere oynadığı gibi oynamadı bunu gördük yani. her takım her takıma şahane oynayacak diye birşey yok bence. o zamanki şartlara göre değişebilio bazen bu ...

Pektemek için bir alkış bu ülkenin en büyük kulübüne transfer olsaydı keşke :005:

yok onu demek istemiyorum tabi kazanabilirsin. fakat gençler sizle oynadığı maçta bize ve fenere oynadığı gibi oynamadı bunu gördük yani. her takım her takıma şahane oynayacak diye birşey yok bence. o zamanki şartlara göre değişebilio bazen bu ...

ama manisa ölü gibiydi kabul et. mustafa pektemeki begendim ama attıgı golde vuracagı en iyi şutu attı ama o gol yenmez. ilk goldede kalecinin büyük hatası var. sizin fenerden yediginiz gole benzedi o da.

ama manisa ölü gibiydi kabul et. mustafa pektemeki begendim ama attıgı golde vuracagı en iyi şutu attı ama o gol yenmez. ilk goldede kalecinin büyük hatası var. sizin fenerden yediginiz gole benzedi o da.

yok manisa kötüydü lafım yok. ama artık eskisi gibi hunharca saldırmıyoruz birazda bunun etkisi var ... ilk golde kalecinin önünü çok kapattılar bence ondan yedi yoksa kalecinin kötü olduğunu sanmıyorum. ama dediğin gibi ikinci golde dizlerinin üstüne çökerek hata yaptı ...

Bu sene tek rakibimiz Beşiktaş olur demek ki Ünal başkan haklıymış bir de olumsuz yorum yapmıştım

ula manisa hiçmi top yapmadın ya 4-1 yenilmiş bjk ye.bide 3.sün ligde tüüüü

Beşiktaş güven kazanıyor son bir kaç haftadır. Bunun etkisiylede Manisa karşısında farklı bir galibiyet elde ettiler. Fener maçından sonra fazla rehavete girmemek gerekiyor. Önümüzde zorlu bir Trabzon maçı var. Elde ettiğimiz avantajı ve morali motivasyonsuzluk yüzünden elimizden kaçırmayalım.

Manisaspor oynamamis herhalde sahaya cikmasaydi daha az yerdi. Besiktastan 4 yemisler yuh..

Üst Alt