STSL 11/12 H:15 | Beşiktaş 1-1 İBB | Maç Sonucu | 11 Aralık - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:15 | Beşiktaş 1-1 İBB | Maç Sonucu | 11 Aralık

Cevap: STSL 11/12 H:15 | Beşiktaş 1-1 İBB | Maç Sonucu | 11 Aralık

gittikce tiksiniyorum bunlardan kendilerini birsey zannediyorlar belediye yine gerekeni yapti.

Güntekin ve Rıdvan karşılıklı kudurmuş gbi sahaya atlayan tinerciye bişey demediler kesin.Bjk sukadar ceza alsın bukadar ceza alsın diye zırlamazlar heralde.

1:1 olmus, Avci IBB'den gidince kolay olur zanederdim.

ibb bjk nin kocasi mi haha, iyidi bu bak mehmet, bir laf ettin, like'i aldin, böyle devam edersen cok like'in olur, ona göre

Tam Galatasarayıma küfüre başlayacak gibi oldular boğazlarına malafatı soktu ibb..Tıpkı zalat gelsin sizi kurtarsıııııınnnn derken Kabzenin soktuğu gibi.Sizden tiksiniyorum eziktaş,fenerbahçeye bile sizden daha cok saygı duyuyorum.Adamların en azından bizle rekabet edecek taraftarı ,şampiyonlukları ve güçleri var ..Siz isetarihten çaldığınız 2 şampiyonlukla 2.yıldızınızı zor taktınız,hiç bir zaman büyük olmadınız,olamayacaksınız.Baliciler sizi...

bjkye kapak bizim işimiz.

Tam Galatasarayıma küfüre başlayacak gibi oldular boğazlarına malafatı soktu ibb..Tıpkı zalat gelsin sizi kurtarsıııııınnnn derken Kabzenin soktuğu gibi.Sizden tiksiniyorum eziktaş,fenerbahçeye bile sizden daha cok saygı duyuyorum.Adamların en azından bizle rekabet edecek taraftarı ,şampiyonlukları ve güçleri var ..Siz isetarihten çaldığınız 2 şampiyonlukla 2.yıldızınızı zor taktınız,hiç bir zaman büyük olmadınız,olamayacaksınız.Baliciler sizi...

2,yıldızı taktığımız sene şampiyon olduk zaten. yani 3 ay erken taktık yıldızı. eğer o karar verilmeseydi şampiyonlukla birlikte yıldızı takıyorduk... ;)

.......................................... Ceza almamalıyım,ceza almamalıyım..Ya sabır ,ya sabır...

Beşiktaş'ın normalde şampiyonluğu 13 değil 11'dir. Bunu herkes biliyor. Ama ne yazık ki zamanında artık kim kabul etmişse bunu etmiş ve 13 yapmış.

2,yıldızı taktığımız sene şampiyon olduk zaten. yani 3 ay erken taktık yıldızı. eğer o karar verilmeseydi şampiyonlukla birlikte yıldızı takıyorduk... ;)

farkedermi, öyle yada böyle hiç ugrasmadan alın teri dökmeden, havadan gelen 2 şampiyonluk , yazık günah.sonra bide şaibesaray bunu diyenlere sesleniyorum, bundan ala şaibemi var, 2 şampiyonluguda yoktan varetmeyi becermişsiniz işte.

farkedermi, öyle yada böyle hiç ugrasmadan alın teri dökmeden, havadan gelen 2 şampiyonluk , yazık günah.sonra bide şaibesaray bunu diyenlere sesleniyorum, bundan ala şaibemi var, 2 şampiyonluguda yoktan varetmeyi becermişsiniz işte.

yok benim orda üstüne bastığım 2 şampiyonluk değil , sanırım alıntıladğım yazıda koyu renkle belirttiğim yeri farketmemişsin.

yani biz o sene şampiyon olduğumuz için her türlü 2.yıldızı takıyorduk. sadece bu 3 ay erken oldu ;)

8eşiktaş - şaibesaray gibi terimleri kullananları kaale almamak lazım ...

Üst Alt