STSL 11/12 H:15 | Bursaspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 12 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:15 | Bursaspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 12 Aralık

Cevap: STSL 11/12 H:15 | Bursaspor - Fenerbahçe | 12 Aralık | 20.00

her sonuc cıkabilir. ama tabi bursa yensin ezikleri.

bursa bu sezon çok kötü puan kayıpları yaptı ve Ertuğrul'un koltuğu sallanmaya başladı.Bursa yönetimi göndermek için yer arıyor ve onlar için önemli bir maç bu.Fenerbahçe'nin de hafta içinde bize ezilip liderliği bırakmasının ardından muhakkak kazanması gereken bir maç.Yoksa Trabzon'a patlarlar diye düşünüyorum.2 takım açısından da çok kritik bir maç.Umarım bizim işimize gelen bir skorlar biter.

Hadi yavrum timsahlar,biz yaşattık, bir şokta siz yaşatın şu eziklere.

Yobo: "Suanda bursa'dayim mactan sonra dünya turuma devam edecegim, daha afrikayi gezemedim"

ulan, öyle bir güven varki bende, fener fark atsin, yine bir gram üzülmem, daha dogrusu feneri düsünmem.

benim takimim oyniyor mu, oyniyor abi, hemde ne pis oyniyor, yemisim feneri, bjkyi.

en son böyle ne zaman düsünüyordum, hatirlamiyordum bile.

ulan, öyle bir güven varki bende, fener fark atsin, yine bir gram üzülmem, daha dogrusu feneri düsünmem.

benim takimim oyniyor mu, oyniyor abi, hemde ne pis oyniyor, yemisim feneri, bjkyi.

Aynen, diğer takımların maçlarına ilgim sıfır neredeyse. Bir sorun çıkmazsa nasılsa şampiyonuz bunlar kazansa ne olur kaybetse ne olur havasındayım.

sey, wederson oyniyor mu bu macta, ilk 11 ler nasil, artik oynayabilir nede olsa

Koy bi yerine rahvan gitsin modu bende de var renktaş. Bize ne millet ne bok yemiş. Biz koyar geçeriz gerisi kimin umurunda :)

Bursaspor'un ilk 11'i : Carson, Basser, Ömer, İbrahim, Vederson, N'Diaye, Ramazan, Insua, Sestak, Ozan, Bangura

Üst Alt