STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor - Galatasaray | 11 Aralık | 19.00

engini ts ye karsi oynatmak ne kadar dogru olur ki.

adamlar selcuk ve engine brak küfürü, yabanci madde falan atalim, inanilmaz bir tepki görsün ikisi diyorlar, engin hemen kafayi yer zaten, atilir falan diyorlar.

yani hazirliklar yapiliyor.

ayrica kadro güzel hos ama kazimi bugunku mucadeleden sonra hoca ilk 11 den almaz, haksizlik olur, bunu yapmaz hoca kazima.

Selçuk tınlamazda, Engin'i oynatmak riskli olabilir zaten Terimde Kazımı oynatacaktır.

Baros yerine Sercanada şans verilebilir.4-4-2 de iyi işer yapacağını düşünüyorum biraz soğukkanlı olması gerekiyor sadece.

Selçuk tınlamazda, Engin'i oynatmak riskli olabilir zaten Terimde Kazımı oynatacaktır.

Baros yerine Sercanada şans verilebilir.4-4-2 de iyi işer yapacağını düşünüyorum biraz soğukkanlı olması gerekiyor sadece.

daha belli olmadi sercanin isi, yarin yada cuma günü cevap bekliyorlarmis (avukati söyledi) ama büyük ihtimalle daha cok uzar...

yani oynama yasagi devam ediyor

zevkli maç olur, 2 farklı alacağımızı düşünüyorum.

fb maçının kilit adamı Eboue idi. Oynamazsa sorun yaşarız. O çıktı gol yedik çünkü. Colman ve Burak'ı kilitle maç 0-0 a kilitlenir ve hücumda biraz hareketli olursak kazanmamamız için hiç bir sebep kalmaz.

Trabzonspor'un bize gol atabileceğini sanmıyorum.

Derbinin anlamı olması için kazanmalıyız.Trabzonspor,Fenerbahçe'ye göre ofansif açıdan daha zayıf,ama defansif açıdan da tam tersi.

Biz: lideriz, moralliyiz, hırslıyız, takımda her şey yolunda gibi görünüyor.

Trabzon: yorgun, moral seviyeleri çok yüksek değil, demoralize olmaya çok müsaitler.

Puan kaybı olmadan yola devam edeceğimizi düşünüyorum. Skor tahminim 2-0. Teşekkürler :D

eboue oynar insallah

--------------Muslera---------------

Eboue----Semih----Urfali-----Balta

-------Melo----------Selcuk---------

Engin/Merthan----------------E.Colak

-----------Baros---Elmander---------

Bu fener gazından sonra trabzonu orda yenersek bu play off denen saçmalıkta yerimizi garantiye alırız.

Eboué oynayabiliyor sanirim. Ozaman yeni bir 11 yapalim.

Fernando Muslera

Emmanuel Eboué - Semih Kaya - Thomas Ujfalusi - Hakan Balta

Engin Baytar - Felipe Melo - Selçuk Inan - Emre Çolak

Kazim Kazim - Johan Elmander​

- Ufuk Ceylan

- Gökhan Zan

- Çaglar Birinci

- Ayhan Akman

- Albert Riera

- Sercan Yildirim

- Milan Baros

Baros'u kenarda tutup, Trabzon biraz yoruldugunda oyuna sokmak lazim.

Yani Kazim Kazim yoracak Trabzonspor savunmasini, Baros is bitirecek..

Zorlu virajdan Gençlerbirliği ve Fenerbahçe maçlarından 3 puanla ayrıldık. Şimdi geriye kaldı, Trabzon , Ordu , Manisaspor virajı, eğer şu virajıda en kötü 7 puan alarak geçersek, sezon içinde kaybettiğimiz tüm puanları telafi etmiş oluruz.

Zorlu virajdan Gençlerbirliği ve Fenerbahçe maçlarından 3 puanla ayrıldık. Şimdi geriye kaldı, Trabzon , Ordu , Manisaspor virajı, eğer şu virajıda en kötü 7 puan alarak geçersek, sezon içinde kaybettiğimiz tüm puanları telafi etmiş oluruz.

Aslında o viraj daha uzun bir virajdı. :)

Beşiktaş-Sivas-Gençler-Fener-Trabzon

Şahsen bu 5 maç beni çok korkutuyordu. 5-6 puanla çıkabiliriz gibi geliyoruz. 10 puan topladık şimdiden bir maç daha var.

Ordu maçı içeride ve yeneriz. TS'ye bence yenilmemek için gitmemiz lazım. Kazanmak için açılarak oynamamalıyız. Dengeli oynamalıyız. Golü zaten buluruz !

Manisa maçı sıkıntılı olabilir. İyiler ve disiplinliler. O yüzden o maçta beraberlik iyi skor olabilir. Kısacası TS'den en az 1, Ordu 3, Manisa en az 1 diyorum. TS maçı çok kritik. Eğer yenersek TS dağılır yavaştan.

Edit: Ordu maçı deplasmanmış. Değişen birşey yok. Deplasman mağlubiyeti olmayan Gençleri yendik.

Bu arada geçen sene bu lazların kümede kall tezahuratlarını unutmadık !

Böyle cikalim, kesinlikle kazaniriz

287662_Galatasaray_SK.jpg

Üst Alt