STSL 11/12 H:17 | Trabzonspor 4-1 Orduspor | Maç Sonucu | 22 Aralık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:17 | Trabzonspor 4-1 Orduspor | Maç Sonucu | 22 Aralık

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Trabzonspor 4-0 Orduspor | İkinci Yarı

Cech ve Celustka bu maç çok güzel oynadılar.Mükemmel ara paslar ve bindirmeler yaptılar.Özellikle Cech'i çok beğendim

iş işten geçtikten sonra yense nolacak playoff için fenerle kapışmalarını isterdim,burak tam bir kazma,küçük takımlara gol atınca hemen büyük golcü oluyor,fener maçında gördük büyük golcüyü

iş işten geçtikten sonra yense nolacak playoff için fenerle kapışmalarını isterdim,burak tam bir kazma,küçük takımlara gol atınca hemen büyük golcü oluyor,fener maçında gördük büyük golcüyü

evet gördük yani üc kisi marke etti adami ona ragmen iyi sutlar atti..

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Trabzonspor 4-1 Orduspor | Maç Sonucu

Trabzonun devre arası Orta sahaya ve kanatlara takviye yapması gerekiyo

Trabzon bastan sona kadar domine ettigi mücadeleyi 4-1 kazandi. Tebrikler :)

Burak Yılmaz tek başına ligdeki 6 takımdan fazla gol attı

"büyük takımlara atamıyo yeaaa" diyosunuz da sizin bu burakdan beklentiniz nedir bana bi deyin hele

tek başına topu alsın indirsin rakip stoperleri geçip güzel de bi şut çekip gol atsın

oldu canım hem de karşısında ujfa-semih serdar-yobo egemen-sivok gibi son derece başarılı stoperler varken

trabzonun arka tarafları son maçlardır çalışamadığı için burak top alamadığı için gol atamıyo bu kadar basit

ne derseniz deyin burak son yıllardaki en iyi türk forvet

en son ne zaman bir forvet ilk yarıyı 16 golle kapattı ki ?

"büyük takımlara atamıyo yeaaa" diyosunuz da sizin bu burakdan beklentiniz nedir bana bi deyin hele

tek başına topu alsın indirsin rakip stoperleri geçip güzel de bi şut çekip gol atsın

oldu canım hem de karşısında ujfa-semih serdar-yobo egemen-sivok gibi son derece başarılı stoperler varken

trabzonun arka tarafları son maçlardır çalışamadığı için burak top alamadığı için gol atamıyo bu kadar basit

ne derseniz deyin burak son yıllardaki en iyi türk forvet

en son ne zaman bir forvet ilk yarıyı 16 golle kapattı ki ?

Iste bu zaten dikkat ederseniz Burakin gol kaçirdigi ben daha gormedim Burakin gol atamadigi maçlarda zaten TS posizyona giremiyor ondan Burak gol atamiyor

Burak resmen İnzaghi gibi golü kokluyor :D

Bu adam Trabzon'da 16 gol attıysa.

Galatasaray'da olsa 36 gol atardı heralde.

ben terimin yerinde olsam, nerden bakarsan bak 5 yil oynayacak olan bu cocugu alirdim forvete, üstelik Türk olmasi büyük avantaj.

degeri 5 ise 5, yok 8 mi istiyorlar 8 verip alirdim valla.

selcuk inan ve melo nun oynadigi bir takimda, yaninda da bir elmanderin oldugu bir takimda burak cosar, costurur

Üst Alt