STSL 11/12 H:19 | Fenerbahçe 3-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 9 Ocak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:19 | Fenerbahçe 3-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 9 Ocak

superlig.png

fb1.png
v.png
gaziantep.png

fener-sukru.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 19. Hafta

Fenerbahçe - Gaziantepspor

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu, İstanbul

9 Ocak

20.00

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Fenerbahçe - Gaziantepspor | 9 Ocak | 20.00

Maalesefki her zaman olduğu gibi klasik bir kadıköydeki Antep maçı olur.Fener güle oynaya alır.

şu antepe nasıl yenildik 4-2 içim yanıyor ya

hakemler sağolsun

Antep bi bize oynuyo zaten bu ligde Antalyaspor gibi

Yahu bilip bilmeden Antep'e sallamayın. Geçen sezon Antep'de yenildi , kadıköyde hakem müsvettesinin 10 dakikadan fazla maçı uzatmasıyla son anda bir şans golü ile yendiler. Geçen yıl şike ile satın alamadıkları 2-3 takımdan birisi Gaziantepspor. Nedir bu Antep takıntınız anlamıyorum.

Yahu bilip bilmeden Antep'e sallamayın. Geçen sezon Antep'de yenildi , kadıköyde hakem müsvettesinin 10 dakikadan fazla maçı uzatmasıyla son anda bir şans golü ile yendiler. Geçen yıl şike ile satın alamadıkları 2-3 takımdan birisi Gaziantepspor. Nedir bu Antep takıntınız anlamıyorum.

90+7 de hakem zorla attırmıştı golü cidden.

Antep takımı müthiş direnmişti ve güzel oynamıştı, hiç birine laf edilemez.

Ama tape'lerde vardı maçtan sonra Kızıl baya bir korkmuş berabere bitecek diye, Aziz Abi'ye ne derdim ben falan diyordu.

Fenerbahçe geçer ya Antep'i.

İki hafta üst üste puan kaybetmezler.

Gaziantep kazanacak maçı Fb ş. saraçoğlu'da bu sezonki ilk mağlubiyetini alır yazıyorum buraya

Antep takımı müthiş direnmişti ve güzel oynamıştı, hiç birine laf edilemez.

Ama tape'lerde vardı maçtan sonra Kızıl baya bir korkmuş berabere bitecek diye, Aziz Abi'ye ne derdim ben falan diyordu.

Ama ne olursa olsun o gün sahada hakemden başka kendini satan yoktu

bir maçta en fazla kart görme rekoru kırdı Antep hatırlatırım

bir umut su mac temiz olsun. ozaman fener yenemez. kanatta topuz forvette semih/bienvenu farketmez 2 adamla gol atmaya calisiyorlar bitane süt cocuk stoch 2 iyi gol atti sonra yok, alexte zaten organize sike olmadigindan dolayi etkisiz.

Üst Alt