STSL 11/12 H:2 | Beşiktaş 3-1 Ankaragücü | 19 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Beşiktaş 3-1 Ankaragücü | 19 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Beşiktaş 3-1 Ankaragücü | 19 Eylül | Maç Sonucu

Beşiktaş yorumu için belki biraz erken olabilir ama bana öyle geliyor ki Fernandes, Quaresma ve Simao'ya bağımlı bir oyun sergiliyorlar bu oyunculardan da 1-2 tanesi yokları oynadı mı iş bitti. Ankaragücü ciddi ciddi gol yemeyeyim de arada atarsam üstüne yatarımla çıkmış sahaya buna rağmen Tısdell'e armağan ettiler golü. Çok iyi çıktı tek topla ve güzel çalımladı kaleciyi. İyiden iyiye beğendim Tisdell'i..

Beşiktaş'a dönersek. Edu'yu zaten beğenmedim. Mustafa Beşiktaş'ın ondan istediğini verir ama aynı hafta sahne aldığı Sercan kadar olamaz. Veli böyle bir maç oynar 4 maç yokları oynar. Bunu yavaş yavaş anlayacak izleyenler.. Yerli kalitesi düşük diye bas bas bağırdı millet gittiler yine yarısı kiralık bir dünya yabancı aldı adamlar..

Avrupa'da da Maccabi eyvallah ama Stoke City'den en fazla 1 puan alırlar. Kolay gruba düştüler ama ikinci tur dışında büyük hayaller kurmasın kimse.. Guti'nin durumu da netleşmeli bence..

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Beşiktaş 3-1 Ankaragücü | 19 Eylül | Maç Sonucu

Ben yanlış maçı izledim sanırım bu sezon en beğendiğim oyundu.Topla oynama 65e 35, şut 19/9 korner 10 çok baskılı oynadık sadece Cenk maça heyecan kattı.

Üst Alt