STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Galatasaray – Samsunspor | 18 Eylül | 20.00

Muhtemelen Samsun'u yeneriz ama umut veren bir oyun temenni ediyorum ilk başta.

Bu maçta statta olmak istiyorum. GSC ailesi olarak gidecek arkadaşlara katılmak isterim..

Fatih hoca problemlerin farkında. İnşallah gerekli çözümleri üretebilir. Samsunspor maçıyla birlikte toparlanırız umarım.

Öyle bir galibiyet almalıyız ki İbb maçı hemen unutulmalı. Herkesin kendine ( Servet Balta Sabri Zan ) olan güveni yerine gelsin. Güzel bir oyun farklı bir galibiyet olsun.

yensek bile, sevinmek için bir hafta sonraki deplasman maçını bekleyeceğim

Eboue - Ujfalusi - Servet - Balta 4 lüsü geride olursa , Sabri yedekte olursa maçı alırız.

Ben bu defansı gördükten sonra Samsunspor'un puan alacağını düşünüyorum.I.B.B'den daha etkili forvetleri var Samsunspor'un.Gençlerbirliği'ni kontradan 30 dk 3-0 yaptı.

Muslera

Eboue-Servet-Ujfalusi-Allaha emanet

Melo-Selçuk

Yekta

Sercan-Riera

Elmander​

bu maçta Selçuk TSde oynadığı gibi ön libero oynamalı.ofansif ortasahayı Yekta olmalı.dünki paslarını beğendim

Beyler olacaklar belli, muhtemelen İBB maçına yakın bir kadro çıkacağız. Taraftarın gazıyla farklı kazanacağız. Deplasmanda kılını kıpırdatmayan Kazım, hiçbir etkisi olmayan Baros maçın yıldızları olacak. Başka bir deyişle göz boyayacaklar yine. Ve sonra yine rehavet, "bu sefer takım oturdu" gibi sözler. Umarım zorlukla 1-0 gibi bir skorla kazanırız da etkisiz elemanlar kadrodan çıkarılır. Yoksa işimiz zor.

Bence olması gereken kadro:

Muslera

Eboue-Ujfa-Gökhan-Hakan

Yekta-Selçuk-Melo

Sercan-Riera

Elmander

veya sağ açık Eboue forvet Sercan da olabilir. Ama o zaman da defans ikilisi yine Servet-Gökhan'a kalıyor.

Fatih Terim'in oynatacağını düşündüğüm kadro:

Muslera

Eboue-Ujfalusi-Servet-Hakan

Sabri-Melo-Selçuk

Kazım-Riera

Baros

umarım yanılırım .

Olası bir geriye düşmede kıyamet kopar o stad ta Taraftarın sabrının kalmadığını düşünüyorum

Yeneceğimizi sanmıyorum. Polyanna'cılığa gerek yok. Ligin en flaş takımlarından birisi Samsunspor. Penaltı vs... bir şans yenersek yeneriz, yoksa dün maçta ki mantıkla puan kaybetmemiz çok büyük olasılık. Zaten yine ilk 11'e 4 tane bek çıkarsa izlemem bile.

Alvaro Domingez adam etkili yorulana kadar dikkat etmek lazım !!!

Yeneceğimizi sanmıyorum. Polyanna'cılığa gerek yok. Ligin en flaş takımlarından birisi Samsunspor. Penaltı vs... bir şans yenersek yeneriz, yoksa dün maçta ki mantıkla puan kaybetmemiz çok büyük olasılık. Zaten yine ilk 11'e 4 tane bek çıkarsa izlemem bile.

Emre Saykal, sayfa sayfa seni arıyorum uyarı göndermişin bana:) Sebep?

Üst Alt