STSL 11/12 H:2 | Gaziantepspor 1-3 Fenerbahçe | 16 Eylül | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Gaziantepspor 1-3 Fenerbahçe | 16 Eylül | Maç Sonucu

superlig.png

gaziantep.png
v.png
fb1.png

antep-kamilocak.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 2. Hafta

Gaziantepspor - Fenerbahçe

Kamil Ocak Stadı, Antep

16 Eylül

20.00

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Gaziantepspor - Fenerbahçe | 16 Eylül | 20.00

Keyifli bir maç olacağa benziyor.

Ya 0-1 Fenerbahçe alır, ya da 1-1 berabere biter.

Çok gol olur bu maçta , Cenk Tosun 'dan gol bekliyorum

Fenerin sakatlari devam ediyor, yine ayni ordu maci kadrosu ile cikacaklar, bu su demek Fenerbahce cok zorlanacak, as oyuncularinin yoklugu kabak gibi belli oluyor, ozellikle emrenin olmayisi defasntan top cikaramiyorlar.

Herseye ragmen takim ruhunu yakalmis bi takim, ama o kadronun gucu antep'e yetmez gibime geliyor

fenerin ambleminde 1923 mü yazıyor ben mi yalnış gördüm ayrıca harbi komik bir amblem olmuş :D

gaziantep cins takımdır çok rahat yenebilirde çok rahat kaybedebilirde

temennim antebin 15-0 kazanması yönünde

ama 1-0 olsun antebin olsun

Zor maç.0-0 biter.Veya Fener alır.

Antep geçen sene Fener'i şampiyonluktan ediyordu az kalsın, bu sene daha da güçlüler. Ordu karşısında aşırı pozisyon veren Fener bu kadar kısa süre sonra yorgun çıkacağı maçtan puan alamaz.

Antep 2-1 alır. Fenerbahçe'nin kazanma ihtimalini küçük olarak değerlendiriyorum.

valla bencede antep yener ama bunlarda acaip bir bal var. büyük olaslık berabere biter.

Antep ilk hafta 11 yerli oyuncuyla sahaya çıkan Antalya karşısında çok kötü oynayıp birde üstüne maçı kaybetti. Aslında burda Antalya'yı tebrik etmekte gerekir. 11 yerli + sonradan giren 3 yerli oyuncusuyla yabancı sınırlamasının 6+sınırsız olduğu şu günlerde iyi bir mesaj gönderdi tüm kulüplere.

Ancak Antep'in ilk haftadan ders çıkararak , çok daha motive bir bicimde bu maca asılacağını , maçın direk 1 biteceğini düşünüyorum.

Kadroları-eksikleri gördükten sonra daha net şeyler söyleyebiliriz tabi, özellikle Fener'in kadrosunun nasıl olucağı maç sonucunu etkileyebilir.

Üst Alt