STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-0 İ.B.B | 1.Yarı

viscanın vurdugu topa bak. tam kazma:) doca süper oynuyor şimdilik.

Bize karşı pres yapan hızlı oynayan ve çabuk çoğalan İBB yok şuanlık. Pres yine devam ediyor ama bizdeki gibi değil.

Bu maçta gol yiyecegimizi düşünüyorum.. eger servet-zan yada servet-ujfa oynarsa yeriz.. artık semihin defansa monte edilmesi gerekiyor.. bu maçta fatih hocanın semih'e şans verecegini düşünüyorum..

Bu arada ayağa kalkmayan fenerli olsun diye bağırıyordu tribünler, LigTV sesi kıstı.

Burak'in olmadigi her mac Trabzon benim icin puan kaybetmeye adaydir , bu macta da su an itibariyle her an her sey olabilir ,mac ortada.

Lig tv de hakkatten haysiyet yok... "Ayağa kalkmayan fenerli olsun" diyolar. Hemen sesi kıstılar.

belediye şu aralar biraz savruldu. trabzon şimdi attı attı. atamazsa cok zor olur onlar icin mac.

Kazim kotuydu ,solda da Eboue vardi ,Fatih Hoca kotu bir dizilim yapmisti bence

Fatih Hoca2ya çok güveniyordum ama Engin gibi oyuncuyu transfer etmesi ve bir de kurtarıcı diye oyuna sokmasıyla, Sabri'nin ortada oynatılması ısrarı soru işaretleri belirtmedi değil kafamda. Umarım hemen farkeder bu saçmalıkları.

2.büyük fark da şu; bizim oyuncular çok statik. TS misal çok hareket ediyor oyuncular. Forvetleri çapraz koşu yapıyor. Kanatlar içeri-dışarı yapıyorlar.

Fatih Hoca2ya çok güveniyordum ama Engin gibi oyuncuyu transfer etmesi ve bir de kurtarıcı diye oyuna sokmasıyla, Sabri'nin ortada oynatılması ısrarı soru işaretleri belirtmedi değil kafamda. Umarım hemen farkeder bu saçmalıkları.
engine güvenilirmi bilmem ama kanatta kazımdan daha iyi oynay6acagı kesin. kazım kanat topcusu degil. bildigin forvete yardımcı biri olabilir.

Üst Alt