STSL 11/12 H:21 | MP Antalyaspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Ocak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:21 | MP Antalyaspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Ocak

superlig.png

antalya.png
v.png
bjk.png

antalya-mardan.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 21. Hafta

MP Antalyaspor - Beşiktaş

Mardan Stadyumu, Antalya

20 Ocak

20.00

Cevap: STSL 11/12 H:21 | MP Antalyaspor - Beşiktaş | 20 Ocak | 20.00

Arif'in takımına 4 at, Bülent'in takımına 5 at art niyet aranmasın Şifo ve Rıza'ya saydır sinir olurum bu muhabetlere.

bosuna izlemeyin yine 0-1 yenilirler herzamanki gibi.

Arif'in takımına 4 at, Bülent'in takımına 5 at art niyet aranmasın Şifo ve Rıza'ya saydır sinir olurum bu muhabetlere.

o muhabbetleri cıkaran sizin elemanlarınız furkancım. o arifler felan bizden baya puan aldılar. şifoyla rızanın size karşı beraberlikleri varmı acaba.

o muhabbetleri cıkaran sizin elemanlarınız furkancım. o arifler felan bizden baya puan aldılar. şifoyla rızanın size karşı beraberlikleri varmı acaba.

Şifo ve Rıza hoca bizim efsane kadromuzun efsane isimlerinden ayrıca ikiside çok karakterli insandır.Böyle şeyleri görünce üzülüyorum karşı taraf yanlış yaptı diye sende o yanlışı yapmak zorunda değilsin.Beşiktaş'ın Antalya ve Sivas'ı yenmesi süpriz olmaz zaten.

Berabere biter bu maç izleyip görelim. Antalyaspor ölümüne oynar bu maçta.

Antalya'ya giden kadro : "Rüştü Reçber, Cenk Gönen, Umut Kaya, İsmail Köybaşı, Manuel Fernandes, İbrahim Toraman, Tomas Sivok, Veli Kavlak, Hugo Almeida, Mustafa Pektemek, Ekrem Dağ, Necip Uysal, Mehmet Akyüz, Simao Sabrosa, Alves, Sidnei, Fabian Ernst, Edu, Tanju Kayhan, Muhammed Demirci."

banko 2

mehmet özdileğin takımının ne zaman beşiktaştan puan aldığı görülmüş ki

kardeş bülentle arifle bu sene daha ilk maçları yaptık biz.ki zaten bunlar iyi bir t.direktör olamıyacaklar gibi anadolu takımlarında bile.

ama siz rızayla şifoyla 10 senedir maç yapıyonuz nerdeyse.10 senedir her sezon12 puan cepte.

Arif'in takımını geçtim de Bülent'in takımı kim arkadaş.Karabük başında Bülent olmasa atamayacaz mı yani 5 tane.İş saydırmakla bitmiyo icraata bakmak lazım.Ufak çaplı bi araştırma yapsak bile şurada çıkar Beşiktaş'a karşı mehmet özdilek'in takım başarısı.Takımın gücü olmaz yenilirsin gününde olmaz yenilirsin de kardeş fenerbahçe'ye galatasaray'a kafa tutuyorsun beşiktaş oldu mu 1 puan dahi aldığını hatırlamıyorum ben mehmet'in.art niyet aramıyoruz bunda ama görünen köy de kılavuz istemiyor yani.

Oha bu maç bugün mü? Sevindim bir anda.

Hafta içi maça iyi alıştık maçsız geçince günler bunalıyorum. :)

Antalya ligde bitek bize oynar :) O yüzden alış beşiktaş

Üst Alt