STSL 11/12 H:22 | Beşiktaş 3-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 24 Ocak - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:22 | Beşiktaş 3-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 24 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Beşiktaş 3-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu

valla bizden puan caldılar. bizim hakemle aldıgımız tek mac bile yok. görülen kırmızı kartların hepsi dogru. biz haketmedigimiz kırmızı kartlar gördük. he bizimde böyle şeylerden puan alırsak hakem kıyagı oldu derim bende.

yok barış onu demiyorum yani bu olaylar dönem dönem oluyor ... yani sadece bu sene için söylemedim onları .. bende kendi takımımın hakem hatasıyla kazanması yerine , çatır çatır top oynayarak kazanmasını isterim ...

yok barış onu demiyorum yani bu olaylar dönem dönem oluyor ... yani sadece bu sene için söylemedim onları .. bende kendi takımımın hakem hatasıyla kazanması yerine , çatır çatır top oynayarak kazanmasını isterim ...

orası dogrudur. ama ozaman bize neler yapılmadı. şimdi bende yaparım. arif kendini yere bırakıyor diye bangır bangır bagırdılar. haklı odlukları taraf vardı. ama aynı atışı alex atınca bişey olmuyor.ariften daha fena atlıyor yere alex. ama işin cuunda sadece hakemler yok. bazı futbolcularda hala bu işin icinde devam ettiriyorlar.

Hep oyunlar senaryolar sustuysak bir yere kadar aklınızdan çıkarmayın Türkiye'dir GALATASARAY.

Egemenin golde Toraman neler yapmış neler

Yazık ya

Aynen lütfen şu konuyu kilitleyin de gözükmesin.

Gördükçe sinirlerim tavan yapıyor.

Üst Alt