STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu

superlig.png

88f85gs.png
v.png
ankaragucu.png

65e3bgalatasaray-ttarena4.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 22. Hafta

Galatasaray – Ankaragücü

Türk Telekom Arena, İstanbul

25 Ocak

20:30

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Galatasaray - Ankaragücü | 25 Ocak | 18.00

fazla gol atmayız Fatih hocanın karşı takıma saygısı var hatta mertan felan görebiliriz maçta

maç 18'te değil 20:30'da

Saat güzel olmuş da hafta içi olduğu için baya kaçıran olabilir.

Konuya dönücek olursak -çok olmasa da - rahat ve gollü bi maç bekliyorum.

Edit: saat 18 değil 20.30muş :)

Ankaragücü zayıf takım da beklenilen kadar gol yemiyorlar. Hafife almamak lazım ideal 11 ile çıkmak lazım.

Çok gol beklemiyorum. 2-0 gibi bir skor olabilir. Mutlaka kazanmalıyız bu maçı, sürpriz olmamalı. Yiğit ve Sercan ilk 11 başlasın bu maç.

Ankaragücü zayıf takım falan ama küçümsememek lazım, zor günler geçiriyorlar, hırs yaparlarsa puan kaybı yaşayabiliriz, ama sanmıyorum.

Kadroya gelince;

Muslera

Sabri-Semih-Ujfa-Hakan

Yiğit-Melo-Selcuk-Emre

Sercan-Elmander

Olur diye tahmin ediyorum.

3-0 gibi alırız ft nin karşı takıma ve hakan kutlu ya saygısı olduğundan fark atmayız

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Galatasaray - Ankaragücü | 25 Ocak | 20:30

Renktaşlar maç günü avusturyadan istanbula uçuyorum saat aksam üzeri 5 gibi istanbulda olucam ve maça gitmeyi çok istiyorum.Avusturyada yasadıgım icin uzun zamandır sahamızda maç izleyemiyorum.Forumdaki renktaşlardan maca gitmeyecek olan kombinesi olan kimse varmı acaba?GSCimbom'daki renktaşlarla birlikte bir maç izleyeyim.beni kombinesi ile stada sokacak arkadasa bilet fiyatı ne ise vericem.

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Galatasaray - Ankaragücü | 25 Ocak | 20:30

Renktaşlar maç günü avusturyadan istanbula uçuyorum saat aksam üzeri 5 gibi istanbulda olucam ve maça gitmeyi çok istiyorum.Avusturyada yasadıgım icin uzun zamandır sahamızda maç izleyemiyorum.Forumdaki renktaşlardan maca gitmeyecek olan kombinesi olan kimse varmı acaba?GSCimbom'daki renktaşlarla birlikte bir maç izleyeyim.beni kombinesi ile stada sokacak arkadasa bilet fiyatı ne ise vericem.

niye kombine istiyorsun, bilet alip girsene hemen orda, stadta zatem maksimum 20 bin kisi olur

Üst Alt