STSL 11/12 H:22 | İBB 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ocak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:22 | İBB 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:22 | İBB – Fenerbahçe | 24 Ocak | 18.00

Antu Zihniyeti On :

Kim alır bilmiyorum maçı ama FB bile alsa inşallah Alex'in ön ve yan çapraz bağları kopar,Emre hakemin suratına tükürür,Volkanın eli kırılır.

Antu Zihniyeti Off

Antu zihniyeti her maç öncesi böyle düşünüyor.Nevzat Şakar vuruluyor vurulana acıdım diyor,Alba Torrens'in kariyeri nerdeyse bitecek oh iyi olmuş diyor,fanatizm o kadar kör etmiş ki gözlerini işte bu yaklaşımları yüzünden de başkanları şike yapıyor.

Ülke de futbolun ruhunu öldüren bir takım varsa Fenerbahçe ve taraftarının bu kural tanımaz tutumları. Dedikleri kanun , kendileri Cumhuriyet , Başkanı Kral diğerleri piyon. Hala şu maçları izlerken kalecinin yaptığı her hatadan işgilleniyorsak, hakemlerin her hatasında bir çapanoğlu arıyorsak bunun müsebbimi sensin Fenerbahçe.

O yüzden bu maçı kazanmışsınız kaybetmişsiniz bir önemi yok. Üst üste 100 yılda şampiyon olsanız bu ülkede bir daha hiç bir zaman en iyi siz olamayacaksınız.Çünkü en iyi her zaman en doğru olandır.

aykut çıkmış cik cik ötüyor, neymiş de şike sahaya yansımamış, ulan gerizekalı velevki yansımadı sahaya, 50 bin defa teşebbüs etmişiniz işte, en azından bu da mı utandırmaya yetmiyor seni ve kurumunu. allah bin belanızı versin çekilin gidin türk futbolundan

arif içine etti ibb nin avcı olsaydı banko ibb derdim şimdi %50 %50

yenin şu herifleri ya.yine ötmeye başladılar boş boş.

güzel bir ma colacak, fener galibiyete yakin, bal, mal hakem herkesi yenerse ibb, o zaman birseyler olabilit ama cok zor

kalede oguzhan var beyler. adam hep fener maclarına denk geliyor. birde antepde oguz vardı fenerin eski kalecisi. hep fener maclarına denk gelirdi. tesadüf hepsi zaten.

Cevap: STSL 11/12 H:22 | İBB – Fenerbahçe | 18.00 | 25 Ocak

Maç programı sonradan değiştirilmiş.

TFF ilk fikstür açıkladığında 2-3 hafta önce bu maç 24 Ocak saat 20:30'daydı. Neden gündeme gelmedi bu değişim anlam veremedim.

Fenerbahçenin zorlanacağını sanmıyorum çok güzel bi fikstür avantajı var ve bunu iyi değerlendireceğini düşünüyorum.

Warner_bros_logo.jpg

Bu maçtan sonra ibret alır sanırım.

Açıkçası Fenerbahçe bu saatten sonra hakemlerle iteklenir ,aynı şekilde Beşiktaş'ta.Bu yüzden kazanırlar bu maçı.Biz kendi maçlarımızı bir şekilde kazanalım.

+5 +6 +7 +8... uzat uzatabildiğin kadar. Yeter ki yensin şikeciler.

Can Arat oynuyor savunmada ne İBB'sinden bahsediyosunuz adam koca sezonda 2 maç oynuyor ikisi de fener maçı tesadüfe bak anasını satayım.

Üst Alt