STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

bu ezikleri 2 maçta da yeneceğiz kadıköyde yani bu sene 4 defa yeneceğiz hahaha tabi full kadro çıkmamız şartı ile

Engin 4 yıllık imza atınca aynen şunu dedim.

Risk budur.

Son maçlarda görüldüki,takımın pres gücünde,kontra ataklarda önemi büyük.

Çok koşuyor ve limitlerini zorluyor.

İlk geldiğinde 60 larda yerde sürünüyordu,şimdi 90 da bırakıyor kendini.

Azimli hırslı ve çalışkan.Son yediği kırmızı kart öfkesini kontrol edebilmesini sağlamış.

Engin dün 3 sarı kart görmeliydi, iki tane gereksiz hareketi hakem ya görmedi ya da es geçti. Yani sakinleşmiş falan değil.

Pozisyonu kanat olduğu halde orta saha oyuncusu gibi oynuyor, faydalı oyuncu ama şu sistemdenancak Selçuk ya da Melo'nun yerinde oynar elimizde doğru düzgün kanat oyuncuları olsa.

Sabri, bizdeki kötü ötesi oyununun üzerine bir de o asisti yapsa tabi ki haklı olarak alay konusu olurdu.

Stoch'un bu sezon yaptıkları sayesinde Fener bizi takip ediyor. O kadar kredisi vardır yani.

Sabri' nin kafası yerinde değil yemin ederim. Saha içerisinde ne yaptığını bilmiyor. Bu arada yine nerden Sabri' ye geldi konu anasını satayım. Eboue geliyor diye havalara uçuyorum ben.

Sabri' nin kafası yerinde değil yemin ederim. Saha içerisinde ne yaptığını bilmiyor. Bu arada yine nerden Sabri' ye geldi konu anasını satayım. Eboue geliyor diye havalara uçuyorum ben.

aynen bayram ediyorum ya

hele sabri, bi sağ bek bu kadar mı yetersiz olur arkadaş. sabri eskiden böyle değildi. şimdi orta bile yapamıyor. satın gitsin ya yedek bile olmaz ondan

aynen bayram ediyorum ya

hele sabri, bi sağ bek bu kadar mı yetersiz olur arkadaş. sabri eskiden böyle değildi. şimdi orta bile yapamıyor. satın gitsin ya yedek bile olmaz ondan

??????????????????? Ne zaman yaptı ??????????????????????

İyi orta manasında demedin herhalde.

Kötü orta bile yapamıyor artık manasında diyorsundur, pardon :)

Neyse Eboue gelsin artık.

??????????????????? Ne zaman yaptı ??????????????????????

İyi orta manasında demedin herhalde.

Kötü orta bile yapamıyor artık manasında diyorsundur, pardon :)

Neyse Eboue gelsin artık.

yani oyun alanının içerisinde kalmıyo artık top, ya auta gider ya tribünlere. hiç değil oyun alanına düşse belki oyuncumuz gelip alacak yok işte olmuyo

Fenerbahçe'nin geçen sezondan bu sezonun bir kaç deplasmanına kadar kazanma! alışkanlığı vardı, bu sezon ilk puan kaybı yaşadığı deplasman ise Beşiktaş deplasmanı oldu, o maçtan sonra şunu söyledim : Bunların deplasmanda maç kazanmaları artık mucize, Beşiktaş maçından sonra Sivas deplasmanında 2-0 mağlup oldular..Daha sonra yanlış hatırlamıyorsam Gençler deplasmanına gittiler ve 0-0 bitti..Şimdi ise o kadar silik futbol oynuyorlar ki deplasmanlarda berabere kalmaları bile zor, ligin dibindeki iki takım Karabük ve Samsun'a kaybettiler.Düzelmeleri de çok zor.Oynanılan futbola bakmadan sezon başındaki deplasman galibiyetleri sonrasında "şike şike" yorumları yapan insan evlatlarını! da ortalıkta malesef göremez olduk.Adalet yerini buluyor, bulmaya da devam edecek.

Fenerbahçe'nin geçen sezondan bu sezonun bir kaç deplasmanına kadar kazanma! alışkanlığı vardı, bu sezon ilk puan kaybı yaşadığı deplasman ise Beşiktaş deplasmanı oldu, o maçtan sonra şunu söyledim : Bunların deplasmanda maç kazanmaları artık mucize, Beşiktaş maçından sonra Sivas deplasmanında 2-0 mağlup oldular..Daha sonra yanlış hatırlamıyorsam Gençler deplasmanına gittiler ve 0-0 bitti..Şimdi ise o kadar silik futbol oynuyorlar ki deplasmanlarda berabere kalmaları bile zor, ligin dibindeki iki takım Karabük ve Samsun'a kaybettiler.Düzelmeleri de çok zor.Oynanılan futbola bakmadan sezon başındaki deplasman galibiyetleri sonrasında "şike şike" yorumları yapan insan evlatlarını! da ortalıkta malesef göremez olduk.Adalet yerini buluyor, bulmaya da devam edecek.

Şimdi bende çok merak ediyorum. Geçen sene 17 maç üstüste alınan galibiyet serisinde saha içerisinde hiç bir şey göremeyen arkadaşlar! Dünden bugüne ne değişti? 17 maç üst üste kazanan bir takımda ne olduda iki maç üst üste kazanamaz oldu?

Birisi bana geçtiğimiz sene şike yapılmadı desin bende ona heryerimle güleyim.

Şimdi bende çok merak ediyorum. Geçen sene 17 maç üstüste alınan galibiyet serisinde saha içerisinde hiç bir şey göremeyen arkadaşlar! Dünden bugüne ne değişti? 17 maç üst üste kazanan bir takımda ne olduda iki maç üst üste kazanamaz oldu?

Birisi bana geçtiğimiz sene şike yapılmadı desin bende ona heryerimle güleyim.

"Ama, ama bizim oyuncularımız satıldı, başkanımız içerde, birlik beraberlik olayımız kalmadı" gibisinden zırvalamalarla gelirler..

Bunlar zamanında sizin paranız yok, sizin stadınız yok, sizin şuyunuz yok, sizin buyunuz yok derlerdi, daha sonra ikili maçlarda biraz üstünlük sağlayınca tek sevinç kaynakları o oldu.Biz sizi hep yeniyoruza döndü olay, bunların hiç bir başarısı olmasa yine bizi konuşturmazlar.Yani illa ki bir şey bulurlar, ya stadınız yok derler ya da paranız :)

demekki kenardaki topcularina güvenememis

mehmet yıldız ve ilhanın yürüyecek hali kalmamış kenarda ergin gibi oyuncusu var almıyor oyuna. stochun baskısını görüyor uğura oraya yardım edebilecek kulübede oyuncusu var 90 a gelirken oyuna alıyor.

Allahtan aykut kocaman malda gidip stoch u çıkardı.

Bülent kaptan gittiği her takımda böyle. Oyuncu değişiklikleri zaman geçirmek amacıyla kullanıyor müdahale etmek için değil.

mac iki dakka icinde fenere gidiyordu yine, nasil bir baldir bu abi ya

malex sagolsun "hakketmiyoruz ulan" dedi sonunda haha

Üst Alt