STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Hayatimda 1000 lerce mac seyrettim bir sürü görsel show gördüm ama bu yapilan en guzeli ve en anlamlisiydi,helal olsun ultraslan ve ekibine,imparatorumuza bu gururu yasattiklari ve bizim ne derece büyük bir aile oldugumuzu cümle aleme gösterdikleri icin.

Maci anlatmak kelimelerle olacak sey degil. Ama o son golde ki sevinc herseyi anlatti bence,kazanma azmi,takimin hocalariyla birligi beraberligi ve inanmislik. O sevincin aynisini evde yasadim,firat aydunus dudugu caldiginda koltugu yumrukluyordum. Maci unutsamda yillar sonra,golu ve sevincini unutmayacagim.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Son 15 dakika acayip stresliydim kolay maçı zora soktuk.Golü attığımızda 1-2 saniye şok geçirdim sonra zıplamaya başladım :D .Sevinçten ağlıyacaktım nerdeyse.İnanılmaz bir maçtı.

[video=youtube;9LEwE3RWJbI]https://www.youtube.com/watch?v=9LEwE3RWJbI[/video]

şu yukarıdaki videoda 4. dakikada güney tribününde açılamayan bir ultrAslan bayrağını ben ve sadece bir arkadaşım mı farketti?

gözünüzden kaçmamış olmalı.

stadyumdaydim bu maçta. kareografide karton kaldıranlardan :) gerçekten çok güzel bir atmosferdi. elmanderin golünden sonrası anlatılmaz yaşanır :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkes hak ettiğini yaşar ve hak ettiği şekilde yönetilir.

Dursun ibra edildikten sonra kaç tane Galatasaray taraftarı protesto gösterisi yaptı? Sıfır.

Dursun olduğu sürece seneye yine Anadolu takımları ''kümeye kümeye'' diye bağırırlar.

Üst Alt