STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe - Gençlerbirliği | 3 Mart | 19.00

Rakip Gençlerbirliği yine bir şeyler ayarlarlar.

herve tum'dan bir "agahowa" performansı bekliyorum

Kadikoy'de Fener'i yenmek zor ama Gencler de kolay takim degil ; Fener Handikap 0 deneyecegim.

Bizden önce son şans. kadıköydeki yenilmeme serisini bu hafta bitirmelerini bekliyorum. Ardından da biz yendikmi tamamdır bu iş. Ha bu hafta olmadı mı? O zaman biz bitireceğiz seriyi. Kibar konuştuğumu itiraf edin :) serisinin bitmesi yerine başka kelimeler kullanılabilir mesela :D

Bizden önce son şans. kadıköydeki yenilmeme serisini bu hafta bitirmelerini bekliyorum. Ardından da biz yendikmi tamamdır bu iş. Ha bu hafta olmadı mı? O zaman biz bitireceğiz seriyi. Kibar konuştuğumu itiraf edin :) serisinin bitmesi yerine başka kelimeler kullanılabilir mesela :D

gerek yok kibarlığa, zarı patlatacağız de gitsin işte

biz yenelimde maclarimizi, gerisi önemli degil

sinirdaki ezikler kesin kart görür derbide tam kadro olmak icin.. ankaragücü macina denk getirdi hiyarlar kartlari..

2-3 fenerin futbolcuları sakatlansa iyi olur gençlerbirliği sert futbol oynamalı ki adam gibi oynasa gençler 1 puan alabilir.

Berabere biter insallah. Gidip biz bozalim bu sezon kizliklarini.

Üst Alt