STSL 11/12 H:3 | Bursaspor 1-2 Beşiktaş | 22 Eylül | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:3 | Bursaspor 1-2 Beşiktaş | 22 Eylül | Maç Sonucu

superlig.png

bursa.png
v.png
bjk.png

bursa-ataturk.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 3. Hafta

Bursaspor - Beşiktaş

Atatürk Stadı, Bursa

22 Eylül

20.00

Cevap: STSL 11/12 H:3 | Bursaspor - Beşiktaş | 22 Eylül | 20.00

Bjk rezilleri oynuyor.Küme düşmesi kesin olan ankaragücünü bile zor bela yendiler.Kadrosu yetersiz.Q7 ve fernandes iyi, gerisi çöp.İlk 4 e girerse büyük süpriz olur benım için.Bursa maçında 1 puan bile almaları mucize.

Haftalardır beklediğim gün geliyor.

[video=youtube;eepF817LCVI]https://www.youtube.com/watch?v=eepF817LCVI&feature=related[/video]

Bursa maçı kesin alır o ayrı bir şey ama bu cezaları nedeniyle seyircili mi seyircisiz mi maç?

normal sartlarda Bursa'nin cok rahat alacagi mac ama hakem izin verirse..

Gören'de galatasarayin harika futbol oynadigini düsünür de bjk'ye fos diyenler oluyor, ben iyi demiyorum ama yorumlar çok komik..Sizin Samsun ve bizim Ankaragücü maçindaki fark ne? Tek o beles penalty farki var baska da yok..

Gören'de galatasarayin harika futbol oynadigini düsünür de bjk'ye fos diyenler oluyor, ben iyi demiyorum ama yorumlar çok komik..Sizin Samsun ve bizim Ankaragücü maçindaki fark ne? Tek o beles penalty farki var baska da yok..

Kaleci Ahmet o hareketi size yapsa penaltı değil hükmen galibiyet beklerdiniz be.Beleşmiş.

Ayrıca dediğin gibi iki takımda şuan için rezi oynuyor.

Bursaspor çok iyi başladı lige bu maçta da en kötü berabere kalır ama kazanacağını düşünüyorum.Beşiktaş dağılır bu maçta.

Üst Alt