STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

cok onemlı bır macı eskı 90lı yılların sonundakı tarzda canakkale gecılmezı oynayan sıkceılere karsı rahat kazandık mukemmel bır takım olma yolunda ılerlıyoruz rıeradan umudum bu mac ıtıbarıyle kesmıs bulunmaktayım bu takımın yabancı oyuncusu olacak kalıtede degıl bellı .

melo selcuk degıl trde avrupda zor bulunur muthıs bır ıkılı oldu nazar degmesın .

Artik mac sirasinda foruma girmiyorum,dün girseydim Genclerbirligine ana avrat küfür ederdim,ulan Ankaragücü bile daha cesur futbol oynadi Arenada,hatta kupa macindaki Adanademirspor bile daha cesurdu ama korkunun ecele faydasi yok,playofflarda böyle Fenere *****ip bize Canakkale gecilmez yapacak kulüpler oynayacagina Bjk ve Trabzon oynasin daha iyi.

Takıma o kadar güven kazandı ki artık son on dakikaya kadar gol olmasa bile, kazanacağız demekten çekinmiyorum. Rahat kafayla izliyorum tüm maçları. E bu da keyifle izlememe neden oluyor. Hele o gollerden sonraki gol sevinçleri yok mu, her biri ayrı ayrı kaydedilmiş olsa, ilk arşivleyen ben olurum yeminle. Semih, Tomas ve Muslera'nın kart görmemiş olması çok önemliydi. Necati'nin de tabii. Fenerbahçe maçı öncesi galip gelip puan farkını kapatmamak güzel oldu. İnşallah böyle de devam ederiz. GELİYORUZ!

Henüz geldim Ankara'ya, ilk defa gittim hayatımda arena'ya, dün hayatımın en güzel günlerinden birini yaşadım dünle ilgili yazacak çok şeyim var ama şunları yazarken bile tek gözüm yatağa bakıyor inanılmaz yorgunum tek tek düşüncelerimi yazayım istedim

*İlk olarak istanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri kesinlike dün bana bunu yeniden kanıtladı daha önce de gitmişliğim vardı ama nedense dün daha bir güzel göründü gözüme

*Allah bu stadı görmeyen herkese gitmeyi nasip etsin böyle bir güzellik,büyüleyicilik olamaz, metrodan stada doğru ilerlerken zaman yavaşladı adeta yürü yürü bitmiyor neyse ki açık havaya çıktım ve o da ne:bir uzay mekiği olsa gerek o stad :)

*İstanbul'un insanı ankara'nınkine göre daha modern daha yardımsever ve muhabbeti daha çok seviyor gibi geldi bana

*stadın yanındaki gs store çok güzel

*taraftar yine inanılmazdı daha önce ali sami yen stadına'da gitmiştim oraya da hayran kamıştım ama tabii ki daha fazla insanın ve akustiğin etkisiyle inanılmaz bir atmosfer ortaya çıkıyor

*istanbul'un kızları ankara'ya göre çok daha güzel buna da bir kez daha şahit olmuş bulunduk :)

*Maç günleri taksim meydanı karnaval havasına bürünüyor sanırım herhangi bir anadolu takımının maçında bile böyleyse :)

*Son olarak eve ekmek almayın arena'ya gidin arkadaşlar:D Ne mutlu Galatasaraylıyım diyene :)

aynen bende ilk kez gittim bugun geldim hafif ses kısıklığıyla allah herkese nasip etsin gitmeyi müthiş bir atmosferdi gerçekten

Üst Alt