STSL 11/12 H:32 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:32 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

superlig.png

88f85gs.png
v.png
ts.png

65e3bgalatasaray-ttarena4.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 32. Hafta

Galatasaray – Trabzonspor

Türk Telekom Arena, İstanbul

25 Mart

19.00

Cevap: STSL 11/12 H:32 | Galatasaray - Trabzonspor | 25 Mart | 19.00

Bugünkü mağlubiyetin Pazar gününe olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Zorlu bir Trabzonspor maçını kayıpsız atlatabiliriz. Önümüze bakmak gerek artık.

Ligdeki son 3 maçta puan kaybına tahammülümüz yok. Futbolcularda bunun bilincinde olacaktır. Etkili bir oyun bekliyorum.

İlk 30 dakikada gol bulduk bulduk, bulamadık maç gider.

Abartma Emre.

Bu tarz maçlarda sabırda anahtardır.

İlk 30 dakikada atmasakta sabırlı olmamız şart.Zaten sabır olursan gol bulursın.

Şans yok. Futbolda atamayana atarlar bi gazla başlıyoruz olmayınca olmuyor, ama bu maçı rahat alırız. Bu arada Engin'in yerine Aydınla başlanmalı. Sağda Aydın solda Emre.

sivas mağlubiyeti nedeniyle acayip hırs yapacak takım,imparator da gerekli düzenlemeleri yapacaktır,ilk yarım saat farka bile gideriz gidemezsek bugünkü maç gibi zar zor kazanırız ama yine de kazanırız

Kupa maçı biraz daha aklımızı başımıza almamıza sebep olacaktır, ciddi aldığımız takdirde kazanacağımızı düşünüyorum. Rakibin de yarın kupa maçı olduğunu unutmamak gerekiyor, yorgunluk açısından şartlar eşit gibi.

Hiç umrumda olmayan maç açık ve net. Sivas maçı bundan daha önemliydi.

sivas mağlubiyeti bu maç için iyi oldu. fener maçı sonrası kutlamalardan sonra takım, şampiyon olduk havasına girmişti. iyi ki sivas maçı, bu maçtan daha önce oldu ; yoksa bu maçtan mağlup ayrılabilirdik

Sivas'a yenilmeyecektik ligden çekilelim bir an önce.

Abicim abartmayın yahu eğer sizin bu takıma güveniniz sadece bir mağlubiyete bakıyorsa biz hiç kasmayalım şampiyonluk falan ayıp yahu şu takımın sene başından beri gösterdiği mücadeleye.

Bende bugünkü mağlubiyetin takıma pazar günü olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Lig'da kalan son 3 maçta kesinlikle puan kaybına tahammülümüz yok!..

Üst Alt