STSL 11/12 H:32 | İstanbul BB 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:32 | İstanbul BB 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:32 | İstanbul BB 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 26 Mart

Kargaların müthiş geri dönüşü 1 hafta sürdü ::) Play offlarda çok iş yapcekler lan az daha bekleyin ...

Cevap: STSL 11/12 H:32 | İstanbul BB 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

beşiktaş ve trabzon çok geride kaldılar 17 puan playofflarda 9 puan civarı gerimizden gelecekler

Carvalhal'in aciklamalari utanc verici ya:)

Ömer Güvenc'e hava atiyor,nasil kaldim ama Playoffa diye:) Sormustun bana endisen var mi diye diyor:) Bak nasil kaldim diyor:)

Samsunspor Bjkyi deplasmanda yenerse...Bjk Karabüke de yenilir.

Samsunspor son maçta Sivassporu yenerse.Antalyasporda sondan 1 önceki maçı yenilirse.Antalyaspor da fenerden puan almaya bakar.

Fener trabzona yenilir.Ve playofflardan önce puan durumu.

1- GALATASARAY 77--38,5--39

2- fenerbahçe 65--32,5--33

3- trabzonspor 60--30--30

4- besiktas 54--27--27

Beşiktaş'ın kalan 2 maçı kaybedeceğini sanmam yahu. Samsun'un ahı gitmiş vahı kalmış. Karabük de keza vasat.

Beşiktaş play-off' larda şamar oğlanı olur. Takımda disiplin hiç yok, İbrahim Toraman bir pozisyon sonrası Edu' ya ağzına gelen tüm küfürleri etti ve bu adam kaptan.

Kargalar son iki macta en fazla 3 puan cikarirlar. Onu da anca sansla, veya hakem tarafli yönetim gösterirse. Takimin ahi gitmis vahi kalmis. Bu Simao meraki da nereden kaynaklaniyor anlamis degilim. Adamin yürüyecek hali yok. Koy kanatlara zimba gibi iki genc, ileriye 2 forvet, arkalarina q7, rakipleri öttürsünler.

Carvalhal cok kötü TD be arkadas. Lesh, lesh, lesh!

beter ol lan besıktas..nefretımsın, insallah avrupaya gıdemezsın..

Özeti izledimde 2.golde Fernandes'in attığı pası TR'de atacak adam yok ne dersek diyelim.Bu sene muhteşem gelişim gerçekleştirdi.Umarım seneye kuşlarda kalmaz,

Macin özetini daha yeni izledim, IBB tarihi farki kacirmis. Biraz daha becerikli olabilselerdi rahat 5-6 gol atarlarmis.

Fernandes iyi bir yedek olurdu, Pektemek hikaye.

SiskoAnimated.gif

Üst Alt