STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Galatasaray - Orduspor | 31 Mart | 19.00

Bu maci kazanip Trabzonspor Fenerbahce macini rahat izleriz insallah

1. ve 2. katagori bilet fiyatlarının yüksek olmasından dolayı bu bölgeler boş kalıyor. Kamera açısına en fazla giren bu bölgelerin boş kalması, iğrenç bir görüntü oluşturuyor.

Ayrıca, saygı değer taraftarlarımız stadı doldurmak için play off ları bekliyorlkarsa,

Galatasaray, Fenerbahçe ile hazırlık maçı yapsa bile o stad dolar. Neden ligin son 2 maçında destek bukadar az hayret verici bir durum.

Elmander iyileşirse.

Muslera

Eboue-Ujfa-Semih-Hakan

Engin-Melo-Selçuk-Emre(Aydın)

Baros-Elmander

Elmander iyileşmezse

Muslera

Eboue-Ujfa-Semih-Hakan

Melo-Selçuk

Engin-Emre-Riera

Baros

Mehmet Battal oynuyor da MERTAN neden oynamıyor ???

Artık şu mertanı da oynatın yahu!

Bu maça;

-------------------Muslera------------------

Eboue----Ujfa---------Semih---------Balta

----------------------------------------------

-------------Selçuk-------Melo-------------

Mertan------------Emre Ç.------------Aydın

-------------------Necati---------------------

Olarak çıkalım. Eminim ki orduyu hallaç pamuğuna çeviririz.

Elmander gelince de Necati elmander yapalım 4-3-3 oynayalım. şu kadro deler geçer

ilk 20 dakikada işi bitirip kuşları baskı altına almamız gerek selçık kenardan 2 işaretini yapar yine:)

1. ve 2. katagori bilet fiyatlarının yüksek olmasından dolayı bu bölgeler boş kalıyor. Kamera açısına en fazla giren bu bölgelerin boş kalması, iğrenç bir görüntü oluşturuyor.

Ayrıca, saygı değer taraftarlarımız stadı doldurmak için play off ları bekliyorlkarsa,

Galatasaray, Fenerbahçe ile hazırlık maçı yapsa bile o stad dolar. Neden ligin son 2 maçında destek bukadar az hayret verici bir durum.

biletler pahalı.ben kale arkasından seyretmek istemiyorum.alk kat ortalardan seyretmek istiyorum.eşimle beraber gitsem 500 tl ye patlıyor.

beşiktaşa gündüz maçı vermişler bize vermezler zaten !!

Kombinelerilerdenim her maça gidiyorum hemen hemen ama ben insanları eleştiremiyorum,çok pahalı biletler 2 kişi maça gitse yese içse filan günlük maliyeti 350-400 tl renktaş.Bu çok ciddi bir rakam.Asıl benim anlamadığım kombineliler maç seçiyor entresan şekilde.Aslında şu Barcelona'daki kombine kartları kiralama projesini uygulamamız lazım.Hem yer dolu olur,hem kombinelide az mağdur olur hem de daha ucuza maç izleme fırsatı bulur taraftar.

Hic konusmaya gerek yok. Öyle böyle kazanmamiz gereken bir mac. Fark 10 puan olacaktir

biletler pahalı.ben kale arkasından seyretmek istemiyorum.alk kat ortalardan seyretmek istiyorum.eşimle beraber gitsem 500 tl ye patlıyor.

Harun Bey 3. kat fiyatları pek pahalı değil, mesela Ordu maçı 3. kat maraton üst fiyatları sanırım 45 tl civarı olur. Seyir veya ortam açısından rahatsız edici de değil.

Kombinelerilerdenim her maça gidiyorum hemen hemen ama ben insanları eleştiremiyorum,çok pahalı biletler 2 kişi maça gitse yese içse filan günlük maliyeti 350-400 tl renktaş.Bu çok ciddi bir rakam.Asıl benim anlamadığım kombineliler maç seçiyor entresan şekilde.Aslında şu Barcelona'daki kombine kartları kiralama projesini uygulamamız lazım.Hem yer dolu olur,hem kombinelide az mağdur olur hem de daha ucuza maç izleme fırsatı bulur taraftar.

Evet haklısınız Zafer Bey fakat, şikecilerde bu milletin insanı ve maalesef onlarda stad ve maç izleme kültürü oluşmuş durumda. Biz bunu beceremedik. Gençler maçında da Trabzon maçında da içim acıdı...

Şampiyonluğa inanan taraftar tiribünleri bukadar boş bırakmaz diye düşünüyorum.

Kazanalim'da nolursa olsun,10 puan fark olursa 5 puanla giriyoruz.

7 puan fark ile ise 4 puan,bildigin sacmalik.

Harun Bey 3. kat fiyatları pek pahalı değil, mesela Ordu maçı 3. kat maraton üst fiyatları sanırım 45 tl civarı olur. Seyir veya ortam açısından rahatsız edici de değil.

Evet haklısınız Zafer Bey fakat, şikecilerde bu milletin insanı ve maalesef onlarda stad ve maç izleme kültürü oluşmuş durumda. Biz bunu beceremedik. Gençler maçında da Trabzon maçında da içim acıdı...

Şampiyonluğa inanan taraftar tiribünleri bukadar boş bırakmaz diye düşünüyorum.

3.kat dan seyretmek tercihim değil.oralar zaten doluyor her maç.boş olan yerler hep aynı.sadece bir maçta hangi maç olduğunu hatırlamıyorum 100 tl yapmışlardı alt katı o zaman full dolmuştu.mersin maçıydı buyuk ihtimal.

Üst Alt