STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Galatasaray - Orduspor | 31 Mart | 19.00

3.kat dan seyretmek tercihim değil.oralar zaten doluyor her maç.boş olan yerler hep aynı.sadece bir maçta hangi maç olduğunu hatırlamıyorum 100 tl yapmışlardı alt katı o zaman full dolmuştu.mersin maçıydı buyuk ihtimal.

Bu durumdan dolayı yayında, tribünler boş olarak görünüyor. Çünkü üst katlar kamera açısında fazla yer almıyor. Yaratılan izlenim açısından pek iyi bir durum değil bence.

ertem şener ‏ @_ertemsener

Stancu'da Galatasaray maçında yok

-------------------------------------

Stancu niye oynamıyor. Oda mı acıklama yapmıs Galatasaray'a dönüyorum diye? :)

Stancu'nun sakatlığı varmış . Bizim maçta oynamıyor. Kesin başka yerlere çekecekler gene.

------Fernando Muslera-------

Eboue--Ujfalusi--Semih--Hakan

Aydın----Selçuk---Melo--Engin

----Elmander---M.Batdal------

Emre,Baros ve Necati'yi cekemeyecegim..

Hepsine birseyler olmus artistlesmeler falan..

Baros da Necati de Batdal'ı top die oynar. Marifet Batdal da değildi, Trabzon geriye çekildi biz biraz bastırdık kaymağını Batdal yedi. O boya rağmen bir tane kafa topu alamadı. Ya faul yaptı ya Giray vurdu. Gitsin Bankasya'da oynasın.

malasef son 2 haftada bi rehavet var gibi takımda bundan kurtulmamız lazım ts macında ilk yarı resmen izledik adamları ayrıca ts nin feneri yeneceğini düşünmüyorum nedense umarım haksız çıkarım

Valla Culio Stancu filan ugrasamam. Biz kazanalim da,kim ne diyorsa desin. Mahkemeler orda. Derdi olan gider

Skor ne olursa olsun rahatlık durumu var takımda.Bu 2 haftadır puan kaybettiriyor bize. İlk golü yememek önemli herşeyden önce.

-------------Muslera-------

Sabri----Selçuk---Melo--Engin

------------Emre--------------

-------------Baros---------------

malasef son 2 haftada bi rehavet var gibi takımda bundan kurtulmamız lazım ts macında ilk yarı resmen izledik adamları ayrıca ts nin feneri yeneceğini düşünmüyorum nedense umarım haksız çıkarım

Trabzonspor ilk yari müthis oynadi kabul etmek lazim. Presin kralini yapti herifler. Rehavete girdigimize inanmiyorum cünkü bizde baya savastik.

------Fernando Muslera-------

Aydın----Selçuk---Melo--Engin

----Elmander---M.Batdal------

Emre,Baros ve Necati'yi cekemeyecegim..

Hepsine birseyler olmus artistlesmeler falan..

batdal adamı kanser eder muro. necatinin ne artistligini gördün:ays:

Rahat bi skora ulaşırsak maçın sonlarına doğru Batdal oyunda olacaktır yazın bunu bi kenera. :) Terim bir pozisyona göre adam silmez. :)

Necati 1 gol atar,Reis olur yine. Insan yorum yaparken bi de 2-3 hafta öncesini düsünür. Skor taraftarlari is basinda

Üst Alt