STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu

Gerek yok. Tam tersi ofansif oyuncu koymalıyız Selçuk ve Melo'nun yanına. Selçuk-Melo-Fernandes gibi...

ortayı bütün elit avrupa takımları gibi üçleyince takımı çok merak ediyorum.futbolu olgunlaşsa kendine güveni artsa emre çolak-melo-selçuk da olabilir aslında...ikili orta göbek çift forvet çok yoruyor melo ve selçuğu..

seneye aklımda

selçuk-melo-emre

gaitan-elmander-ambarat tarzı kurulurmu bunun merakı var:)

Eğer bu akşam hamsi şikecilere koyarsa

Ünal aysal'a helal olsun diyorum...:)

11 Aralık 2011 habere göre

"F.Bahçe'nin 10 puan önünde bitiririz"

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın TRT Spor'da katıldığı programın kulis konuşmaları gün yüzüne çıktı.

Sakin tavrıyla bilinen G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ın F.Bahçe maçı öncesi TRT 1'de röportaj başlamadan kuliste "Derbiyi kazanırsak F.Bahçe'nin 10 puan önünde ligi lider bitiririz. Kaybedersek de F.Bahçe 3 puan önümüzde ligi tamamlar" dediği iddia edildi.

"F.Bahçe'nin 10 puan önünde bitiririz" - Galatasaray

Sabrinin gol atması beni hiç ilgilendirmiyor.

Sabri baros el ele, artık gidin.

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu | 31 Mart

barosu cıkarıp tek forvete dönmesi beni uyuz etti sinir oldum diger oyuncuları kazanmaya calısırken barosu cok cabuk sildi

Sahada durmasi zarardi cünkü Baros´un. Cok normaldi. Ben hic kizmadim.

Devre arasinda kosu mesafelerini Elmander´le karsilastirirsan neden böyle oldugunu anlarsin.

Elmander hep birinciyken, Baros ilk 5´in icinde bile yoktu.

Kosmayi gectim, ayaginda 2 saniye top bile tutamiyor.

Insallah top Baros´a gelmez diye dua ediyorsa taraftar, bir sorun var demektir

pozisyon vermeden tamamladık maçı. son yıllarda türkiyede bir takımın bu kadar iyi defans yaptığını görmemiştim. sezon boyunca çok iyiydik defansif anlamda.

ama hücumsal yönden kalitemiz eksik. her maç göze çarpıyor bu ama Fatih hocaya güveniyoruz gerekeni yapacaktır.

takımımızı kutlarım şampiyonluğa adım adım gidiyoruz.

Sezon başından beri ilk defa bir maçı 90 dk izlemedim. Özetlerden de hiçbir şey anlanmıyor oyunla ilgili. Melo falan hiç ortalarda gözükmüyordu :D En çok Necati var gibiydi özetlerde. Baros da anladığım kadarıyla leş oynamış.

Üst Alt