STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu

superlig.png

88f85gs.png
v.png
ordu.png

65e3bgalatasaray-ttarena4.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 33. Hafta

Galatasaray – Orduspor

Türk Telekom Arena, İstanbul

31 Mart

19.00

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Galatasaray - Orduspor | 31 Mart | 19.00

Sıkıntılı olabilir. Sebebi son iki maçımız. Umalım puan kaybı olmasın. Galibiyete yakınız ancak 2 hafta önceki gibi "alırız" diyemiyorum.

1-0 olsun bizim olsun çok zor bir maça çıkacağız kazanırsak iyi olacak.

Konser sebebiyle izleyemeyeceğim.

Bu sene izleyemeyeceğim ilk Galatasaray maçı. :)

İki takımında bir iddiası yok, zor maç fln olmaz.

çok istekli başlar ilk dakikalarda golü buluruz sonra rölanti bi maç döner

kazanma vakti geldi artık. rahat bir orduya karşı oyanayacaz. orduda culio GS A GERİ DÖNECEGİNİ SÖYLEMİŞ.

Ya arkadaşlar bişey soracam şimdi haftaya maçlar aynı gün aynı saatte peki biz kahvede maçı izleyebilecekmiyiz acaba bilen birisi varsa aydınlatabilir mi ?

Yönetim bilet fiyatlarını aşırıya kaçmadan ayarlanmalı, taraftar için play-off dan önce son maçımız ona göre stad tamamiyle dolmalı. İkinci olarak bu maçı bir şekilde alırız aldığımız zaman ise fark 10 olur. Pazar günü arkamıza yaslanıp hamsi ve kuş çekişmesini izleriz. Artık kim puan kaybedir ona göre play-off puan durumu belli olur.

Yönetim bilet fiyatlarını aşırıya kaçmadan ayarlanmalı, taraftar için play-off dan önce son maçımız ona göre stad tamamiyle dolmalı. İkinci olarak bu maçı bir şekilde alırız aldığımız zaman ise fark 10 olur. Pazar günü arkamıza yaslanıp hamsi ve kuş çekişmesini izleriz. Artık kim puan kaybedir ona göre play-off puan durumu belli olur.

Sonuna kadar katılıyorum playyof öncesi son maçta stad full dolmalı ve bu maçı mutlaka kazanmalıyız.Üzerimizdeki kara bulutları atıp pazar akşamı rahatça maçı izlemeliyiz.Bu maçta yönetimin bilet fiyatlarını düşük tutması şart.Ts maçını boş trübünlere oynadık baskı kuramadık ve puan kaybettik.Parayı seven yönetimimiz bir gün olsun taraftarı düşünsün artık.Yol olmayan ulaşım sıkıntısı olan bir stadyumda 600 tl ye bilet satılmaz ayıptır!!!

Maça 9 yaşındaki oğlumla gitmeyi planlıyorum. Onun için de bilet almalı mıyım?

Üst Alt