STSL 11/12 H:34 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | Maç Sonucu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:34 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | Maç Sonucu

Sırasıyla Fenerin kaybetmesini

Sivasın 4-8de olmasını

Antalyanın düşmesini

Samsunun kalmasını istiyordum.

Ama malesef hepsi bir arada olmuyor. Samsun'a üzüldüm ama maçta çok kötülerdi. Pedriel akıllı olsa 4-5 olacaktı. Kadroları gerçekten kötüydü bana göre. Antalya'nın kalması da saçma oldu ama yapacak birşey yok artık. Yarın biz kazanalım 5 puanla girelim playoffa.

Antalya gibi bi takimi hicbiyerde bulamasin.

Fener maclarinda hep yatarlar,bu sefer düsmeye oynadiklari icin 45 dkk adam gibi oynadilar.Ama baktilar Sivas önde yine yatmaya basladilar.

Şu tabloda fenerin yerinde biz olsak azize bu maçların araştırılmasını isterdi:)

MAA ,Uefa gereken cezaları mutlaka playoff'tan önce verin diyor şeklinde açıklama yapmıştı.Ne değişti de şikeci takımlar ellerini kollarını sallaya sallaya playoff'a giriyorlar.

Ben hala UEFA'dan bir son dakika golü bekliyorum.

Yazıklar olsun düşmesi gerekenler hala bu ligde düşmemesi gerekenler düşüyor arkadaş ne biçim iştir bu.

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | 7 Nisan | İkinci Yarı

aynen yenemiyorsak suç bizde isterse köpek gibi oynasınlar isterlerse leşh

Bizim icin siradan bir mac Antalya icin yilin maci oluyor hatta yerden bitme sifo sayesinde ölüm kalim maci.Ligin en kötü takimlarindan düsen her takima puan kaybettirmis hatta ankaragücünü yenememis bir bjk ya 6 puan veriyor.Ligin en iyi Takimina en guzel futbol oyniyan Takimdan 4 puan caliyor.

sifo mehmet in bjk ya karsi istatistine bakin, 12:0 oldu galiba bukadar tesadüf olamaz.

Bu yerden bitmeyle kel ömer yüzünden kendi memleketimin takimindan nefret ettirdiler.

fenerbahçe şike nedeniyle küme düşecek samsunspor ligde kalacak

sezon sonunu bekleyin ve görün

ben bu sikecilere daha ne diyeyim. iyi kurgulanmis hersey, fener aldi antalya kaldi.

olmayacak seyler oluyor gercekten..

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | 7 Nisan | İkinci Yarı

şu feneri kadıköyde yine balı yanında olmazsa berabere kalırsak şampiyonuz bence

fenerbahçe şike nedeniyle küme düşecek samsunspor ligde kalacak

sezon sonunu bekleyin ve görün

p.tesi günü yıldırım hızı ile yazılmış etik kurulu raporu açıklanır o zaman görürüz ilk rapor ile 180 derece farklı bir rapor bekliyorum ben şike vardır yazan yerde başarısız teşvik girişimi yazacaktır.

antalya düsmedi anasini satayim bu igrenc takim lig de kaldi seneye isallah

Üst Alt