STSL 11/12 H:34 | Karabükspor 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:34 | Karabükspor 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

superlig.png

karabuk.png
v.png
bjk.png

karabuk-drnecmettin.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 34. Hafta

K.Karabükspor - Beşiktaş

Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı, Kardemir

6 Nisan

20.00

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Karabükspor - Beşiktaş | 6 Nisan | 20.00

Karabük muazzam bir form gösteriyor, özellikle evinde. Beşiktaş'ın durumu malum. İki taraf da amaçsız ama Karabük ne olursa olsun bunu gövde gösterisine dönüştürmek ister ve isteksiz rakibinden puan alır bence.

Beşiktaş'ın play off'larda 4. olacağına eminim, hatta alt 4'lüden gelen takıma Avrupa hakkını kaptırabilir bile.

Karabük muazzam bir form gösteriyor, özellikle evinde. Beşiktaş'ın durumu malum. İki taraf da amaçsız ama Karabük ne olursa olsun bunu gövde gösterisine dönüştürmek ister ve isteksiz rakibinden puan alır bence.

Beşiktaş'ın play off'larda 4. olacağına eminim, hatta alt 4'lüden gelen takıma Avrupa hakkını kaptırabilir bile.

Beşiktaş kağıt üstünde öyle görünsede amaçsız değil. Ancak, bu Karabük'ü yenecekler anlamına gelmiyor.

Sonuç; Karabük yenilmez.

Simdi Karabük banko kazanir derim tersi olur, o yüzden Besiktas kazanir bence bu sefer :)

Beşiktaş kağıt üstünde öyle görünsede amaçsız değil. Ancak, bu Karabük'ü yenecekler anlamına gelmiyor.

Sonuç; Karabük yenilmez.

Ya şöyle aslında, Beşiktaş play-off için puan toplamak zorunda, kulübün amacı var.

Ama takım amaçsız. Bizim geçen sene sonları gibi. Sarp, Barış falan ne biçim oynuyordu. 1) takım puan alsa da bir şey olmayacaktı 2) gelecek sene takımda kalmayacaklarını biliyorlardı

Beşiktaş'lı topçu diyor ki, yahu 5-6 maç sonra ben yokum zaten. Ne kasacağım. Bana ne Avrupa'dan.

karabüğün ligde kalması iyi oldu. bjk maç alamaz play off dahil. takım dağılıyor. herkez yerini ayarlamış.

Beşiktaş lı oyuncular gece klüplerinden çıksın belki kazanabilirler.Kafadan tatile çıkmış çoğu,o yüzden BJK bu sezonu kapattı.

Ya şöyle aslında, Beşiktaş play-off için puan toplamak zorunda, kulübün amacı var.

Ama takım amaçsız. Bizim geçen sene sonları gibi. Sarp, Barış falan ne biçim oynuyordu. 1) takım puan alsa da bir şey olmayacaktı 2) gelecek sene takımda kalmayacaklarını biliyorlardı

Beşiktaş'lı topçu diyor ki, yahu 5-6 maç sonra ben yokum zaten. Ne kasacağım. Bana ne Avrupa'dan.

Bu onları amaçsız yapmaz yine de. Haa söylediklerin doğru ki bende o yüzden Karabük yenilmez dedim zaten:)

Biz söyledik burada defalarca. Bejeke = balondur. Gümbürtülü patlayacak diye. 2yıl idare ettiler öyle ya da böyle bak şimdi opersyonlar-ekonomi-disiplin sorunları vs...

Sabah saatlerinde Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan çalışmaya sakatlıkları süren Tanju Kayhan, Mustafa Pektemek, Fabian Ernst, Cenk Gönen ile dünkü antrenmanda sağ ayak bileğini burkan Simao Sabrosa katılmadı. Bu futbolcular maç kadrosunda yer alamayacaklar. Takımdan ayrı koşu çalışması yapan İsmail ve sarı kart cezalısı olan Veli de yarın takımdaki yerlerini alamayacaklar.

---------Rüstü Recber--------

Hilbert--Sivok--Egemen--Ersan

-----Toraman---N.Uysal-----

----------Fernandes---------

Quaresma---------------Edu

----------Hugo Almeida-----

sikeci tayfurun düsündügü kadro.ilk haftadan bu yana 4-3-3 oynuyorlar, adamlar pozisyona giremiyor ama böyle oynamaya devam ediyor. Rezalet ki ne rezalet. Fernandes ile Quaresma'ya markaj ver tamamdir.

Almeida'ya top gelmez , Edu'da zaten tutulacak adam degil. uzaktan sut atarsa belki tehlike yaratabilir ama onun disinda bir adres yok. Fernandes ne yaparsa.

Karabük net galibiyetle sahadan ayrialcakir.

Atakan Kurt'a göre Tayfur'un düşündüğü kadro çok daha farklı.

Rüştü-Hilbert-Sivok-Egemen-Ekrem-Toraman-Necip-Fernandes-Holosko-Quaresma-Almeida.Bu kadro ile 4-4-2 oynamayı düşünüyormuş.

Ama benim Tayfur'dan beklediğim 11 böyleydi.

Rüştü

Hilbert Sivok Egemen Ekrem

Necip Fernandes

Quaresma Burak

Bebe

Almeida​

Takımımın başında Tayfur gibi bir mal hoca olsa ben utançtan sokağa çıkamazdım doğrusu.

Allah Beşiktaş'lılara yardım etsin çok zor günler geçiriyorlar.

karabuk alır

shelton oynarsa egemeni pazara yollar heralde

Güzel mac olur. Umarim Kaptan güzel kapatir sezonu. Karabük favori acikcasi:)

Üst Alt