STSL 11/12 H:4 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | 23 Eylül | Maç sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:4 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | 23 Eylül | Maç sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Kayserispor - Fenerbahçe | 23 Eylül | 20.00

yaf kayseri yener mi sence.

yatarlar.o başkandan hurmacıydı galiba ondan talimat gelir şotaya oda yatar yani oldu bittiye gelir maç

Bence sonucu belli bir maç.

2 takım da normal şekilde(şikesiz) oynarsa Kayseri alır ama ümit etmiyorum.umarım ben yanılırım

Satıcı(Kayserispor), yağlı müşterisine(Fenerbahçe) her türlü kolaylığı yapmaya maçın başında şartlanır. Yağlı müşteri zor durumda bir de o tekme vurmak istemez. Yağlı müşteri satın alma gücünü kaybetme durumuna düşünce, fedakar satıcı bu duruma dayanamaz ve fiyat kırar. Yağlı müşteri fırsattan istifade,ileride daha çok para verme sözüyle, maçı satın alır. Buna örtülü şike denir.

Fenerde Gokhan Serdar Emre Topuz son mactada Selcuk sakatlandi epeyi eksikleri var, zaten orta sahalari bu eksikliklerden oturu cok kotu dustu, ama Kayseri henuz gecen seneki formunu yakalamis degil.

Gecen hafta Fener yense, bu maci kesin Kayseri alir derdim ama puan kaybettiler iyce asilcaklardir maca, Fener bir adim daha onde bana gore

kayseri kotu durumda.. leslerde iyi durumda degil ama alirlar maci gibime geliyor..

fener yener gibi duruyor ama kalbimden gecen skor 2-2 :lol:

Kayseri ve Antep çok ama çok kötüler suan.. Bence Fenerbahçe yine rahat kazanacak..

1:3

Bu hafta berabere kaldınız Semih

Söyle yöneticilerinede az mamalasınlar

bi defasinda, su eziklerin sanslari yanlarinda olmasa be.

hem kotu oynuyorlar hem puan aliyorlar.

insallah aksam yenilirler.

Üst Alt