STSL 11/12 H:4 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | 23 Eylül | Maç sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:4 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | 23 Eylül | Maç sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | 23 Eylül | Maç sonucu

ben de onu diyorum

bütün maç neredeyse fenerin yarısahasında geçti

orada yobo yerine bekir, kesimal falan olsaydı delik deşik olurdu fener

Ya bırak allasen. 6-7 adam defans yaptılar hala Yobo diyorsun. İzledim maça kritik müdahale yapmış gibi atıyorsun. Birde bizim maça bak Ujfalusi'nin yaptıklarına. Yobo ile Ujfalusi'yi kıyaslayan hatta daha iyi olduğunu söyleyen adamın futbol bilgisinden şüphe ederim ben. Kariyerleri bile buna yeterli.

ayarmatik valla, ben böle orjinal laf görmedim duymadım :) iyi laf sokmaydı ..uvv 3 güne ölürüm ben. yaş kısmını değiştir dedi, ne yaratıcılık yarabbim.

Şu Caner i verdik ya. Yazıklar olsun. Kaç senedir gol atan bir sol açığımız yok.
caner kimdir yahu. vurdugu topta hayır yoktu dün. kova kaleci yedi o golü. 1-2 maclık performansına bakıp. adamı övmeyin artık.bizde ne oldugunu gömsterdi. 1 gram akıl yok o herifte.

Komşunun caneri bize kaz gözüküyor ya. böğğğ artık öğğ

Kulüpler birliği kim? Ne bağlayıcılığı var? Herhangi bir olayda yetkisi var mı? Kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar.Şiddet yasasını değiştirmeleri lazım ki böyle bir dönemde eğer siyasetçiler de işin içine girerse Uefa 2020 ye kadar Türkiye yi komple bütün organizasyonlarından men eder.

Adamların şikeden bile daha çok nefret ettikleri şey varsa,oda futbolun içine siyasetin karışmasıdır.

Uefa ülkelerin içişlerine karışmıyormuş maalesef, onlardan medet ummak gerçekçi değil artık, yapacaklarını yaptılar Fener'i Şl'ye almayarak. Bitti onların görevi.

Kulüpler Birliği tek başına önemsiz, fakat spor bakanı da onların dahice fikirlerinin arkasında olduğu için değiştirecekler kanunu. Fener düşmeyecek, eksi puan alacak. Biz de oturup izleyeceğiz.

Bu siyasetin müdehalesi olarak görülmez, zaten spor hakkında çıkarılmış olan bir kanun modifiye edilecek. Müdehale olarak görülecek olsa kanun ilk çıktığında sorun ederdi Uefa. Onların siyasetin müdehalesi olarak gördükleri şeyler Nijerya prensinin milli takım topçularına kişisel ceza vermesi vs, o tür uç olaylar.

Fener çoktan kurtuldu küme düşmekten. Mali "sene sonunda karar vereceğiz" dediği an Fener kurtulmuştu.

Günümüz futbolunda orta saha daha önemli o yüzden onlardan öndeyiz.

Üst Alt