STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | 2 Ekim | Maç Sonucu

Tribünde takımı desteklemekten maçı izleyemedim bile Kazım iyi oynadı diyorlar :D

ben geçen yazılarımdada belirttim. hızlı ve top kapmalarda çabuk çıkarsak bu takım gol atmada sorun yaşamaz. kazım açık alan oyuncusu hızlı çıkışlarda, kazımı ayağına top verip gidecek tarzda biri değil. topsuz koşu-kontrol ve son vuruş adına iyi olan biri sadece.

bu arada çok üzgünüm ki , sol kanat işlemiyor hem ofans hemde defansif yönden.

elmander kötü diye yorumlayanlar. tek başına mücadele veriyor. top ayağına 2 kere geldi. 1 sinde kötü değerlendirdi, birinide kaleci kurtardı. cezası içinde %100 lük bir pozisyon yakalmadıki hiç.

bu takım playoff kalır, ama transfer şart onu bunu bilmem. sol kanat veya forvet arkası biri gerek.

sol kanat işlemiyor ne yazıkki. orta sahayı rahatlatacak-ayağında top tutacak-paslarıyla oyun açıp etkili olacak biri gerek.

sabri çok çıkıyor ileri ama bal yapmayan arı.

h.balta hiç ama hiç ofansif yönden yok. çünkü riera denilen futbolcu ayağında top tutan biri değil. her aldığı topu hemen pas atıyor. kanatlara inmiyor hiç.

sol ve sağ kanat oyuncuları ne zaman etkili olupta cezasında frveti buluştrcakalr bilmiyorum. elmader gibi kule-ayağına hakim biri var ama adamı etkili yerde buluşturcak kimse yok.

orta sahayı dörtlesek daha iyi olur bence.

baros=semih ayarında biri. 90 dakika boyunca değil sonradan girdiği zaman daha etkili oluyor bence. kondisyonu-fiziksel gücü yetmiyor 90 dakikaya. topu tutupta giden biride değil. direk kale var aklında buda 90 dakikada çok top kaybına yol açıyor.

kanatlar topu çok eziyor. hızlı ve seri oynadığımız zaman takım çok rahat. defansif yöndende çok kötü değiliz ama unutmayalım ankaragücü ile oynadık. bizi aldatmasın bu olay. daha dirençli ve forveti etkili bir takımla oynarsak çok başarılı olamayız.

sistem belli. orginaze ataklarda seri paslarla ve kanatlardan akın yapmak.

top kapmalarda alanı iyi değerlindirmek ölümcül paslarla pozisyona girmek. mümkün oldukça yerden oynamak çünkü yaptığımız ortalarda hiç kimse yok ceza sahasında..

Riera'yı izlerken Culio'dan yazık olmuş diyorum... Riera'dan umutlu değilim... Belki 2-3 maç iyi oynar ama aradığımız oyuncu değil... Deniyorki defansada yardım ediyor ama benim istediğim ondan defansa yardımdan öte bizi hücümsal anlamda güçlü kılması...Devre arasında iyi bir yıldız gelecek en azından hucum gücümüz artacak...

Riera'yı izlerken Culio'dan yazık olmuş diyorum... Riera'dan umutlu değilim... Belki 2-3 maç iyi oynar ama aradığımız oyuncu değil... Deniyorki defansada yardım ediyor ama benim istediğim ondan defansa yardımdan öte bizi hücümsal anlamda güçlü kılması...Devre arasında iyi bir yıldız gelecek en azından hucum gücümüz artacak...

Ronaldinho !

Riera zaten alternatifin alternatifi bi transfer oldu. Türkiye Ligi'nde oynayabilecek bi oyuncu değil. Podolski gelse çok sevinirdim. Podolski için girişimler sürüyor mu acaba?

İste bu be,sonunda seri galibiyetlere baslıyıcagız.Dün bana göre macın yıldızı Kazımdı,Sahanın her yerinde oynadı,geri geldi,ortaya gecti,saga gecti, her seyi yaptı yani.Aslında ben de böyle oynuyacagını tahmin etmiyordum,Benim gibi bircok kisi de sasırmıstır büyük ihtimal:)

İmparatorun Kazım ın golünden sonraki sevinci de süperdi ya,Kazım sanki oglu gibi Fatih Hocanın:)Belki de Damadı falan olacak Kazım,İmparatorun:D:D

Arslanlarımın alnından öpüyorum,insallah böyle devam ederiz....

çok iyidik ya uzun bir zamandan sonra futbol zevk verdi gerisi gelirse iyi

[video=youtube;WvIaegGWlUg]https://www.youtube.com/watch?v=WvIaegGWlUg[/video]

Haftanin Fotosu bu secildi resmi sitede , meloya bak ya ne ziplamis melom benim :tiphat:

ir3ovqz2.jpg

Üst Alt