STSL 11/12 H:5 | Fenerbahçe 4-2 İ.B.B | 1 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Fenerbahçe 4-2 İ.B.B | 1 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Fenerbahçe - İstanbul BŞB | 1 Ekim | 19.00

Ezikler malesef bu maçı alır. Birde angutlarla ilk buluşması olacak. İnşallah belediye çelme takar.

Alex cakali, kayseri macinda yurumedi bile nerdeyse orta sahanin ortasinda oturdu. O da seyircili ilk maci bekliyor, kendini riske etmedi. Gollu mac olur, sonuc belli degil.

İbb 10 kişi olsa yine maç berabere biter.

Webo'nun simdiden Kadikoyde atacagi golun sevincini hayal edebiliyorum.. Eger febe cok iyi oynamazsa IBB puan alir.

İbb,nin normal şartlarda en az 1 puan alması lazım ama söz konusu şikeciler olunca işler değişebilir.

Pierre Webo, Doka ve Visca kendi basina oynar yinede Hakemle elle melle birseyle alirlar gibi duruyor. Temiz bir macta ÍBB 3'ten asagi atmaz.

Fenerbahçe bu sezon taraftarıyla ilk defa buluşacak, şike olaylarından dolayı da gaza gelmiş durumdalar...taraftar etkisiyle de olsa rahat kazanacaklarını düşünüyorum. İBB'ye pek şans vermiyorum..

ibb kazanır aslında ama

rakip ŞİKEbahçe

ts ve bizi yenen ibb fb yi yenemezse yazıklar olsun

normal şartlarda İBB rahat yenmesi lazım ama işin içine şike girerse alır fb

İBB kazanamaz,FB rahat kazanır .Deplasman olsa FB kaybeder derdim ama içerdeki maçı ne yapar eder alırlar .

İbb deplasmanda daha iyi oynuyor.Yüksek atmosferde daha çok hırslanıyor.İlk 45 dakika gol olmaz.Ama daha sonrasını bilemem.

Üst Alt