STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor - Beşiktaş | 20.00 | 3 Ekim

yetişebilseydim kuponda oynayacaktım. sağlık olsun. bakalım nasıl bi maç olacak.

ernst neden oynamaz?

carvalhal'in portekiz olmayan +30'lara alerjisi var galiba :p

Ya Emre bizde sakattı sürekli

Antepte maç kaçırmıyor

Antepin heyecanı hırsı kalmamış.

antep ve ankaragücü düsmeye 1 ve 2 numarali adaylar bana göre. antep'in de fb ye yillar önce mac sattigini düsünürsek (ilk yari antep-fb 3-0; ikinci yari 3-4; o sene fb sampiyon olmustu, son maclardi), düsmelerinde bir mani yok bence!

TFF tribünleri doldurmak için maça gelene para vermesi lazım.(Süperligi bu hale getirdiği için.)

Antep düşmez bence de bu sene öyle ilk 5 falan yalan oldu şimdiden hedefsizlik en büyük handikapları olacaktır.Bu arada geçen sezon süper oynayan Cenk Tosun'un bu seneye lesh ötesi başlaması da çok garip gerçekten.

antep ve ankaragücü düsmeye 1 ve 2 numarali adaylar bana göre. antep'in de fb ye yillar önce mac sattigini düsünürsek (ilk yari antep-fb 3-0; ikinci yari 3-4; o sene fb sampiyon olmustu, son maclardi), düsmelerinde bir mani yok bence!

Antepin kadro iyi ama motivasyon sorunu var heralde.O da 1-2 maç kazanırsa çözülür.o yüzden Antep in düşeceğini zannetmiyorum ben.Bence Sivasın kadro kötü şansla gidiyor.

Popov kaçırdı.

Holosko'nun takipçiliği güzel bir pozisyon yaratabilirdi ama olmadı.

Üst Alt