STSL 11/12 H:6 | Beşiktaş 0-2 Kayserispor | 15 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:6 | Beşiktaş 0-2 Kayserispor | 15 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Beşiktaş 0-2 Kayserispor | 15 Ekim | Maç Sonucu

Apayrı adamlar bence. Hem pozisyon hem oyun tarzı olarak. Hatta fizik olarak.

Yine de birini seçmem gerekse Fernandes derim, daha değerli adam.

neye göre?

bizim takımın olgusuna göre bence fernandes ne meloyu,ne selçuğu kesebilir .pozisyonu o.

enginin 2 maçtır yaptığı işi fernandes 1 yılda 2 maçta yapmadı.dediğin gibi görevleri farklı ancak bizim takım için engin daha değerli

neye göre?

bizim takımın olgusuna göre bence fernandes ne meloyu,ne selçuğu kesebilir .pozisyonu o.

enginin 2 maçtır yaptığı işi fernandes 1 yılda 2 maçta yapmadı.dediğin gibi görevleri farklı ancak bizim takım için engin daha değerli

Doğru, Engin gibi adam şu an daha çok işimizi görür bizim.

Daha değerli dediğim bonservis olarak. Fernandes'e yüklü para ödendi zamanında, Beşiketaş da 2m euro mu ne vermişti. Engin'i Trabzon serbest bıraktı. Sırf bu açıdan dedim daha değerli diye.

neye göre?

fernandes kötü degil ama maca etkisinide ben pek görmüyorum. tamam teknigi iyide azcık icraat yapabilmeli. engin en az fernandes kadar fayda verir. ankaragücü macında defanstan top kapıp topu selcuga aktarmasına bayıldım.

fernandes iyi hoş gayet teknik,çok şık çalımlar atıyo hergele .durantopları süper ama her maçta oyunun genelinde ''müthiş mücadele etti fernandes ya bi savunmada -bi hücumda ''diyemezsiniz. ama ayağa oynayan bi ortasahada müthiş işler yapardı. bizde olmasını isterdim.melo ve selçuk inan gibi teknik ayaklarla inanılmaz olur böyle bir ortasaha.

fernandes sakallarını kesse aslında iyi topçu - Erman toroğlu mod on :p

golleri şimdi izledim Amrabat şu pasları fener maçında atsa feneride yenerlerdi

bizim kesinlikle AMRABAT ILE HASAN ALI YI ALMAMIZ LAZIM !!!

Amrabat tek basina aldi goturdu. Rustu gitti, aylarca donemez, artik yaslandi adam. Kaleci sorunu olacaktir kesin, 2 hafta sonra fb maclari var. cenk yetersiz bence.

Sat querasmasyi al Amrabat'i tupcu, o daha cok is yapar bence.

Besiktas sirk takimi. Basarili olmasi mümkün degil. Transfer icin kendilerini satan taraftarlari da yavas yavas anliyor bunu. Basladilar yine yeteeeer demeye.

besiktasa ilk önce adam gibi bir td lazim.

iyi bir td ile, bjk is yapardi.

ayrica amrabat hizli diye iyi topcu sananlar var, Gs mize isteyenler var diye laf atmisti biri bu burda... Kazimda o bile yok.

simdi bana gelip sorsalar, amrabati mi istiyorsun Galatasaraya, kazim kazimi mi diye, düsünmeden amrabat derdim.

hiz, güc ve teknik var adamda.

bazen abartmasi, bencil oynamasi insani delirtiyor ama genel olarak ben baya begeniyorum amrabati.

Üst Alt