STSL 11/12 H:6 | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe| 17 Ekim | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:6 | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe| 17 Ekim | Maç Sonucu

superlig.png

mersin.png
v.png
fb.png

mersin-tevfiksirri.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 6. Hafta

Mersin İY - Fenerbahçe

Tevfik Sırrı Gür Stadı, Mersin

17 Ekim

20.00

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Mersin İY - Fenerbahçe | 16 Ekim

İki büyük şikecinin karşılaşmasında en iyi şike yapan kazansın dileklerimizle(.)

Sikenin kralini FB yapiyor, o yüzden onlar kazanirlar bu maci.

Sikeli mac izlemenin keyfide bir baska oliyor yaaw :D

senaryo bakalım nasıl olacak. Benim senaryom şu. İlk yarıda mersin tek kale oynar 1-0 önde bitiririr. 2.yarıda hakem sahneye çıkar mersin önce 10 kişi kalır. fener penaltı ile 1-1 yapar. fener 89 da, 2-1 kazanır.

Adamlar yenmeye programlı adeta bunun yanı sıra Anadolu takımları Fener karşısında muazzam kötü oynuyor [Artık amaçları neyse] ve hakemlerin fener maçlarında elleri ayakları titriyor bu seneyide kayıpsız atlatarak şampiyon olurlar.

Bu maçlarda çerez olur farklı alırlar.

Maç ilk yarı Mersinin müthiş futbolu ile mersin 2-0 önde bitirir.Fakat Aykut hoca muhteşem müdahaleleri ile ikinci yarı oyunun kaderi değişir ve Kaptan Alex gemisini taşır 3 gol atar wenvenu ve semih de bir er gol atarak maçı 2-5 fener kazanır.

Yani haftaya Drama + Gerilim izleyeceğiz.

Mersine sikeci diyen cok bilmis akillilar,Mersinin hangi macinda sike yapilmis?Eger cevap veremiyorsaniz cenenizi kapatin ve susun.

Her zaman güzel oynayan mersin bu maçta fenerin şansına kötü oynayacak bakın görün.

Şimdi sakince elindeki klavyeyi yere bırak bir taksi çevir ve adliyeye gidip derdini savcıya anlat.

Müthis bir espiri anlayisin var,Cem Yilmazmisin mübarek,cevap veremeyenlerin klasik cümlesi:´ yavasca elindeki klavyeyi birak´

Tekrar soruyorum sana,Mersin hangi macta sike yapmis?Ya cevaplarsin,yada susarsin.

valla ben her türlü pislikten süpheleniyorum. mersinede 1 tane ajan koymuştur bunlar. o başaramazsa hakem devreye girer. aslında mersinde cok zenci var. volkanın sevecegi türden. hakemi merak ediyorum. yunus veya bülent yıldıırm olabilir. şike yapma sırası onlara geldi.

Mersine sikeci diyen cok bilmis akillilar,Mersinin hangi macinda sike yapilmis?Eger cevap veremiyorsaniz cenenizi kapatin ve susun.
mersin zaten tümüyle şike yapmaz. 1 tane ayıklarlar. özellikle kalecileri ayarlıyorlar. bu ligin kalecilerini telefon takibi yapmak lazım.

Üst Alt