STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Maç Sonucu - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | 26 Ekim | Maç Sonucu

Eboue belki performansı suan yeterli değil ama en azından özverisiyle sabrı hakediyor. Riera ne yapıyor peki? Transfer olduğu dönem takıma katkı veremeceyeceğini neredeyse sağır sultan biliyordu ama insan biraz mücadele eder. Geldiğinden beri sol kanadı tıkamak haricinde ne yapıyor çözemedim.

Keske Culio olsa. En azından adam geçerdi.

Riera nasıll olurda 90 dakika oynayabilir oyunda göremedim neredeyse.!

eboue sağbekte oynıycak kayseri maçında. kazım oynamazsa,riera zaten hiç yok ortada. e kim oynıycak ?yekta -emre çolağa şans vermeli. ama devre arasına kadar elindeki malzeme bu hocanın.. o zaman gençlere şans verecek !ayrıca hücumcu istiyo!berkin arslan 92 lilerin gökhan töre ve muhammet demirle en iyisidir.merthan o müthiş hırsıyla iş yapar. 2 sene önce oynayan o kontrolsüz merthan değil artık.engin yorulduğunda bi isim varsa yerine a 2 kaptanı uğur ayhan var oynayabilir.çok iyi bi ortasaha olucak.semih kayayı bilyoruz zaten. okan dericiyi herkes övüyo bi görmek lazım.OYUNCU YARATICAZ !başka yolu yok ! altyapıdan transferler işte:stoper:semih kaya !ortasaha (önlibero ):uğur ayhan kanatlar:berkin-okan derici-merthan ...gör artık hocam gör!

Selçuk Derelii Selçuk Derelii söylesene bii annenn nereelii /)(/

Hafta sonu : Muslera - Eboue- Ujfa - Ceyhun - Balta - Melo - Selçuk - Engin - Aydin - Yekta- Elmander gibi bir ile çiksak kesin yeniliriz

Ama Muslera - Eboue - Ujfa - Semih Kaya- Genç isim - Melo - Selçuk - Engin - Yekta - Sercan - Elmander gibi bir ile çiksak,en azindan gençleri kazanmis oluruz ve hepimiz Semih gibi bir oyuncunun gerçek yetenegini goruruz :)

Hafta sonu : Muslera - Eboue- Ujfa - Ceyhun - Balta - Melo - Selçuk - Engin - Aydin - Yekta- Elmander gibi bir ile çiksak kesin yeniliriz

Ama Muslera - Eboue - Ujfa - Semih Kaya- Genç isim - Melo - Selçuk - Engin - Yekta - Sercan - Elmander gibi bir ile çiksak,en azindan gençleri kazanmis oluruz ve hepimiz Semih gibi bir oyuncunun gerçek yetenegini goruruz :)
arkdaş elde malzemede var. az da olsa. yekta -sercan -emre çolak oynamalı.

urfali baya sari kart yedi, son 3 macta 3 sari kart olmasi lazim, cezali olmasin?

Melo’nun, Olcay’a yapmış olduğu ciddi faulun karşılığı kırmızı kart olmalıydı, ancak hakem faul bile vermedi.

Sarı kartlık o pozisyon, Melo topa vurmaya çalıştı. En azından topa vurmaya çalışıyormuş süsü verdi, orda niyetinin Olcan'ın baldırına basmak olduğunu kimse iddia edemez

Servet’in kırmızı kart gördüğü pozisyonda, Muhammed’in bariz gol atma şansı vardı ve kart çok doğruydu. Bu pozisyonda Galatasaraylı diğer oyuncuların Muhammed’e yetişme şansı yoktu ve topun yönü de kaleye doğruydu.

Bu adam bi de eski hakem. :eek: Sanırım pastadan ufak bi pay almış.

Ceza alanı içinde Ujfalusi’nin, Muhammed’e yapmış olduğu müdahale net penaltıydı, ama Yılmaz bu pozisyona devam dedi.

Penaltı olarak yorumlanabilir ama penaltı verilmeyedebilirdi bence. Çocuk düşmeye programlamış gibiydi kendini. Tabi LigTV'nin açılarından gördüğüm kadarıyla.

Melo’nun sportmenlik dışı hareketi ve Muslera’nın da sarı kart gördükten sonra hakemi protesto etme amaçlı alkışlamasından dolayı ikinci sarı kartla ihraç edilmeleri gerekirdi.

Melo ne yaptı yau? :eek: Muslera'nın alkışlamasına kırmızı kart verirdi, ama bi tarafı yemedi. Görevini tamamlamıştı çünkü

____

Bu Selçuk Dereli benim gözümde artık en şerefsiz spor yorumcusudur. Bu kadar taraflı bir yazı yazılmaz. Gaziantep lehine verilen bir tane yanlış kararı yazmamış yazısında.

Evet dogru soyluyorsun en azinda Emre yekta ve sercan oynasin bu maçta ve Semih de olabilir, ben Ceyhunu hiç yakistiramadim takimimiza

Herkese iyi geceler.. Yeter bu kadar sinir bugunlük..

Allaha emanet..:tiphat:

Evet dogru soyluyorsun en azinda Emre yekta ve sercan oynasin bu maçta ve Semih de olabilir, ben Ceyhunu hiç yakistiramadim takimimiza
o değil de bizde iyi elemanlar var ama bekleneni henüz veremediler. riera para için geldiyse gider...ama bi yekta -sercan ve emre çolak sürekli oynamadılar . ha oynadıklarında da ellerinden geleni yapmalılar. herkes yetenekli olduklarını bilyo.

haber_1297264806.jpg

30 milyon akraban oldu Abdullah Yılmaz..!! Hayırlı olsun..!

o değil de bizde iyi elemanlar var ama bekleneni henüz veremediler. riera para için geldiyse gider...ama bi yekta -sercan ve emre çolak sürekli oynamadılar . ha oynadıklarında da ellerinden geleni yapmalılar. herkes yetenekli olduklarını bilyo.

Dogru soyluyorsun ben bu oyuncularimiz anlayamiyorum, geçen sene Yektadan çok umutludum ve yeni takimda ismini ilk yazacagim oyunculardan birisi olurdu ama simdi oyuna girince, gerçek Yektayi goremiyorum

Emre ona verilen sansin farkinda degil, biraz yirtici olur insan, fizigini gelistir, ha fizigi gelismiyorsa, kosunu gelistir, futbol zekani one sergile ama bu oglanda hiç birisini goremedim simdiye kadar, çok egoist oynuyor

Sercan daha adapte olamamis, zaman lazim, onun için ilk 11de gormek isterim

Semih ise 17 yasinda oynayinca bile çok begenmistim arkadasi, oynasin çocuk ne kadar kotu olursa olsun, Zan kadar kotu pas atamaz (bilerek atsan bile o kadar rakibe isabetli pas atamam ben) ve Servet kadar agir olamaz

Dogru soyluyorsun ben bu oyuncularimiz anlayamiyorum, geçen sene Yektadan çok umutludum ve yeni takimda ismini ilk yazacagim oyunculardan birisi olurdu ama simdi oyuna girince, gerçek Yektayi goremiyorum

Emre ona verilen sansin farkinda degil, biraz yirtici olur insan, fizigini gelistir, ha fizigi gelismiyorsa, kosunu gelistir, futbol zekani one sergile ama bu oglanda hiç birisini goremedim simdiye kadar, çok egoist oynuyor

Sercan daha adapte olamamis, zaman lazim, onun için ilk 11de gormek isterim

Semih ise 17 yasinda oynayinca bile çok begenmistim arkadasi, oynasin çocuk ne kadar kotu olursa olsun, Zan kadar kotu pas atamaz (bilerek atsan bile o kadar rakibe isabetli pas atamam ben) ve Servet kadar agir olamaz
semih kaya oynarsa herşeyden önce güven verir duruşuyla.soğukkanlılığı keyif vericidir yani korkusuz bi arkadaş semih. beyninden ameliyat geçirmişti.. eski bjkli batuhandan boyu kısadır semihin.... bi a 2 maçında oldu olanlar...hava topuna çıkmıştı batuhan tekmeyle daldıydı cesurdur semih.tekmeye kafa uzatır.

semih kaya oynarsa herşeyden önce güven verir duruşuyla.soğukkanlılığı keyif vericidir yani korkusuz bi arkadaş semih. beyninden ameliyat geçirmişti.. eski bjkli batuhandan boyu kısadır semihin.... bi a 2 maçında oldu olanlar...hava topuna çıkmıştı batuhan tekmeyle daldıydı cesurdur semih.tekmeye kafa uzatır.

Yani, hepimiz ayni dusuncedeyiz, Semih kardesimiz, sans bulmali ve bu takimda Servetten daha yararli olacagi kesin gibi gozukuyo, olmasa bile, Serveti kaç senedir çekiyoruz, ben Semihi 1 sene çekmeye raziyim ne kadar kotu olsada

Rieraya verilen sans ne Sercana ne Yektaya nede genç oyuncularimiza verildi ama karsi takima bakinca, adamlarin genç oyunculari bize gol attiyor, adamlar kalesine 20 lik oyuncu koyuyor ( fb yapmisti bir kaç kere), 18 yasindaki genç takimlarindan gelen oyunculari deniyorlar ( fb o kuçuk havuç saçli bebe kendi kalesine atmisti ama yinede oynuyor arada bir), biz bekliyoruzki çolak 88de girsin 90da atsin ...

Klişe olacak ama Culio'da, Pino'da bu takımda oynardı. Yabancı kontenjanı problemi de yoktu zaten. Daha önce de dile getirdiğim gibi yollanmaları hataydı. Kanatları hiç kullanamıyoruz. Riera ve Eboue inanılmaz formsuzlar. Devre arası iyi kanat oyuncuları almamız şart.

Üst Alt