STSL 11/12 H:8 | Orduspor 1-1 Bursaspor | 26 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:8 | Orduspor 1-1 Bursaspor | 26 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:8 | Orduspor - Bursaspor | 26 Ekim | 18.30 | Lig TV 3

Orduspor müthiş bir forum grafiği yakaladı ama Bursada bir an önce galibiyet almaya başlamak istiyor.

Maç için kale arkasından (Bursaspor taraftarının oturcağı yerin yanı) ndan biletimi aldım.

Ordunun ilk kez maçına gidicem. Galip geliriz umarım.

Bir Giresunlu olarak bunu söylemek hiç hoşuma gitmiyor ama umarım Ordu kazanır. Bu sene ligdeki 2. takımım Ordu. Eskiden Trabzondu.

Orduspor müthiş bir forum grafiği yakaladı ama Bursada bir an önce galibiyet almaya başlamak istiyor.

Maç için kale arkasından (Bursaspor taraftarının oturcağı yerin yanı) ndan biletimi aldım.

Ordunun ilk kez maçına gidicem. Galip geliriz umarım.
Kuzeydesin demek:)

Yağmurda başladı..Maraton ve Kapalı rahatta kale arkası baya zorlanacak. Bende birazdan stadyuma geçicem.

Ordu uyutur uyutur Stancu ile yazar düsüncesindeyim :D

Orduspor muhtemelen bu maci kazanacaktir, cunku Bursa cok køtu oynuyor. iki sene ønceki bursaya bak, birde simdi.

Berabere biter bence 1-1lik skor bekliyorum.

Cevap: STSL 11/12 H:8 | Orduspor 0-0 Bursaspor | 1.Yarı | Lig TV 3

3 haftadır Bursa'yı izliyorum. Çok iyi takım ama birşeyler eksik. Onun da 2 adet üst düzey adam eksikliği olarak görüyorum. Bir santrafor bir de çok iyi bir hücumcu ortasaha olsa oyunu daha fazla forsedebilirler.

DraCulio çıkardı Stancu vurdu Serdar Aziz elle çıkardı gibi :D

Türkiye'de o kadar rezil bir hakemlik var ki yüzlerine tükürsen şükür derler. Ayağı kayıp yere düştü diye adama faul verdi. Üstelik 3'e 3 yakalayabilirdi Ordu.

Üst Alt