STSL 11/12 H:9 | Gaziantepspor 0-1 Trabzonspor | 29 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:9 | Gaziantepspor 0-1 Trabzonspor | 29 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:9 | Gaziantepspor – Trabzonspor | 29 Ekim | 19.00

Halil Altintop'u her takim forvet diye transfer etti adam hep kanatta - forvet arkasinda oynadi. Adam gol atmayi unuttu bu yüzden :D

Cevap: STSL 11/12 H:9 | Gaziantepspor 0-0 Trabzonspor | 29 Ekim | İlk Yarı

Ouuuv Muhammet Demir ne şut çekti beee direkte patladı

Oha Emre direk adamın bileğine basıyor bir de elini sallıyor bir şey yok diyor. Direk kırmızı olmalıydı bence.

Muhammet Demir. Vay be. Su cocuga baktigimda harbiden Barca/Arsenal/City duzeyinde bir takimda oynayacak bir genc yetenek goruyorum gibi oluyor. 1,75'lik boyu var ama sag ayagi cok iyi (Sadece bu maca bakarak degil, Umit millilerdede guzel sutlari var). Teknigi cok iyi ve cok akilli bir oyuncu. Tek paslarda basarili, ver kac'lari iyi. Ozguveni gayet yerinde.

Muhammet Demir. Vay be. Su cocuga baktigimda harbiden Barca/Arsenal/City duzeyinde bir takimda oynayacak bir genc yetenek goruyorum gibi oluyor. 1,75'lik boyu var ama sag ayagi cok iyi (Sadece bu maca bakarak degil, Umit millilerdede guzel sutlari var). Teknigi cok iyi ve cok akilli bir oyuncu. Tek paslarda basarili, ver kac'lari iyi. Ozguveni gayet yerinde.

Van Nistelrooy tipinde bir forvet gibi geldi bana.

Van Nistelrooy tipinde bir forvet gibi geldi bana.

Bana daha fazla Villa gibi geldi. Van Goal ceza sahasinin icinde durup, gol atan bir oyuncuydu. Oynanan futbola etkisi cok fazla degildi. Muhammet ise takimla futbol oynayabiliyor. Golcu kimligi benziyor Van Goal'e, ama oyunu benzemiyor. Villa/Aguero tipinde bir santrofor. Ben simdiye kadar bukadar isik gormedim bir Turk gencinde.

Üst Alt