STSL 11/12 H:9 | Kayserispor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:9 | Kayserispor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

superlig.png

kayseri.png
v.png
galatasaray.png

kayseri-kadirshas.jpg

Spor Toto Süper Lig 11/12 Sezonu 9. Hafta

Kayserispor – Galatasaray

Kadir Has Stadyumu, Kayseri

30 Ekim

16.00

Cevap: STSL 11/12 H:9 | Kayserispor – Galatasaray | 30 Ekim | 16.00

Maçın hakemi Cüneyt Çakır.

Kayseri takımı son haftalarda çıkışta.2 maçtır özellikle hem iyi oynuyor,hem kazanıyorlar.Bir kere kesinlikle Amrabat tehlike yaratacaktır.Son haftalardaki Sabri olsa bir nebze belki baş edebilirdi ama Eboue hiçbir şekilde hazır görüntü vermiyor.Son maçta 6-2 kazandılar.Sağlam oynayan,sıkı pas yapan bir takım.Sabri cezalı(öbürünü saymıyorum bile),Gökhan sakat.Mutlaka zor olacak.Umarım kazanırız.Puan kaybı yaparsak özgüven açısından geçen seneki sıkıntıları yaşamamızdan korkuyorum açıkçası.

-------------Muslera-------------

Eboue---Ujfalusi--Ceyhun---Hakan

------Engin--Melo--Selçuk--------

Sercan----------------------Riera

-----------Elmander--------------

Yedekler:

Aykut

Semih

Caglar

Yekta

Emre

Aydin

Berk Ismail/Ibrahim Selen/Erdi Güncan

Kayseri'ye yeter bu kadro. Ama birsürü eksik var yedekleri görüyoruz yani. Baros yok , Sercan'da kanatta kullanmaliyiz bana kalirsa yani yedeklerde bir forvet lazim. A2 takimimizdaki tüm forvetleri seneceklere ekledim yedek oturacaklari. Fatih Terim böyle ciksa bari maca. Ceyhun yerine Semih oynayabilir ama ben FT'nin Ceyhunu oynatacagini düsünüyorum. Hakem adil mac yönetirse maci kazaniriz.

Maçın hakemi Cüneyt Çakır.

Kayseri takımı son haftalarda çıkışta.2 maçtır özellikle hem iyi oynuyor,hem kazanıyorlar.Bir kere kesinlikle Amrabat tehlike yaratacaktır.Son haftalardaki Sabri olsa bir nebze belki baş edebilirdi ama Eboue hiçbir şekilde hazır görüntü vermiyor.Son maçta 6-2 kazandılar.Sağlam oynayan,sıkı pas yapan bir takım.Sabri cezalı(öbürünü saymıyorum bile),Gökhan sakat.Mutlaka zor olacak.Umarım kazanırız.Puan kaybı yaparsak özgüven açısından geçen seneki sıkıntıları yaşamamızdan korkuyorum açıkçası.

Bakin görürsünüz Cüneyt bize calisacaktir, sirf bu haftayi bize unutturmak icin.

-------------Muslera-------------

Eboue---Ujfalusi--Ceyhun---Hakan

------Engin--Melo--Selçuk--------

Sercan----------------------Riera

-----------Elmander--------------

Yedekler:

Aykut

Semih

Caglar

Yekta

Emre

Aydin

Berk Ismail/Ibrahim Selen/Erdi Güncan

Kayseri'ye yeter bu kadro. Ama birsürü eksik var yedekleri görüyoruz yani. Baros yok , Sercan'da kanatta kullanmaliyiz bana kalirsa yani yedeklerde bir forvet lazim. A2 takimimizdaki tüm forvetleri seneceklere ekledim yedek oturacaklari. Fatih Terim böyle ciksa bari maca. Ceyhun yerine Semih oynayabilir ama ben FT'nin Ceyhunu oynatacagini düsünüyorum. Hakem adil mac yönetirse maci kazaniriz.
abi gözünü seveyim rierayı at ordan.sola okan derici iyi gider. olmadı yekta.

-----------------------------------------Muslera--------------------------------

Eboue----------------------Semih-----------------------Ujfalusi----------------Hakan

---------------------------------------Melo------------------------------------

----------------------------Engin----------------Selçuk------------------------------

Sabri---------------------------------------------------------------------Sercan

--------------------------------------Elmander-------------------------------------

ŞL de maç yönetiyor Cüneyt çakır

ben beğeniyorum stilini

önemli olan hakem değil takımımız nasıl oynayacak o önemli

bu maçta

ŞL de maç yönetiyor Cüneyt çakır

ben beğeniyorum stilini

önemli olan hakem değil takımımız nasıl oynayacak o önemli

bu maçta

Cüneyt Çakır'ı ben de beğeniyorum Avrupa'da yönettiği maçlarda genel olarak. Ama Galatasaray ve Fenerbahçe başta olmak üzere 4 büyüklerin her maçında taraflı olduğu izlenimini veriyor.

Sabri'yi niye kestin hocam? Takımın en istikrarlı ve şu ana kadar en iyi oyuncusu. Melo'dan daha iyi performansı. 1.Sabri, 2.Melo, 3.Ujfalusi, 4.Elmander.

Profesyonellik dışı saçma davranışlarında dolayı kırmızı yeyip cezalı olduğundan kesmiştir belki.

1 ujfa 2 elmander 3 melo 4 sabri bençe

Kişiye göre değişir tabi. :) Neden öyle yazdığımı anlatayım o halde:

1-Sabri: Takımın açık ara en istikrarlı oyuncusu. Geçen haftaki Antalya maçını saymıyorum, çünkü o maç değildi, her dakika duran bir oyunda kimse etkili olamadı. Sağ bekte müthiş oynuyor, isabetli ortaları da var, isabetli olmasa da etkili ortaları da. Bunlara dikkat edilmeli, auta orta açtığında "Sabri zaaa xD" denerek küçümsenmemeli.

2-Melo: En istikrarlı oyuncularımız arasında. Atağa çıkarken elinden geleni yapıyor defansif olarak oynamasına rağmen ve çok hırslı.

3-Ujfalusi: İstikrarlı oyuncularımızdan. Yediğimiz ilk golde hatası yok denemez, 4. golde de öyle. Ama onu yakan defansı toparlamaya çalışmak, kısaca G.Zan ve Balta.

4-Elmander: Hırslı, çalışkan, istikrarlı. Ama gol yollarında çok etkisiz kalması onu 4. sıraya itiyor benim listemde.

Üst Alt