STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 20 Ağustos - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 20 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | M.S

Hakan Balta bugün muazzam değildi belki ama hiç yapmadığı kadar bindirme yaptı, sürekli ceza sahası kenarına, çizgiye indi, hatta içine girdi, savunmada da aklımda kalan bir hatası olmadı.

ismimle dalga gececek kadar acizlere cevap vermem ama sen istisnam ol bakalım yorum yaparken benden izin almayacaksın tabı ama ara sıra beynıne kan depolayacaksın daha az saçmalayacaksın sırf artizlik olsun dıye ıyı oynayan adama kotu demeyeceksın

Kamil kimseye hakaret etmem,kimseyi ne altta ne de üstümde görürüm ancak sende benim istisnamsın artık.Çünkü sen birine karşı mesaj yazarken geçmişten gelen duygularınla hareket ediyorsun ve iğneneyici oluyorsun.Bilmem hatırlıyormusun(hatırlaman lazım) ne sen benim mesajlarıma alıntı yaparak cevap ver demiştim ne de ben senle muhatap olim demiştim.Sende buna tamam gibi bişiler yazmıştın.Kusura bakma ama sen buna uymuyorsa bende istisna hakkımı kullanırım ve kullanmayada devam ederim.Şimdi tekrardan belirtiyorum ne sen benle muhatap ol ne de ben senle ;)

Hakan Balta bugün muazzam değildi belki ama hiç yapmadığı kadar bindirme yaptı, sürekli ceza sahası kenarına, çizgiye indi, hatta içine girdi, savunmada da aklımda kalan bir hatası olmadı.

Hocam işte iyi oynuyor gibi gözüküyor derken bunu kastettim.

Bu şuna benziyor.Bir matematik problemi var 4 aşamalı.İlk 3 aşamasını mükemmel şekilde yapıyor sonuca çok yaklaşıyor.Ancak 4. aşamada tıkanıyor yapamıyor.Doğal olarak problemin çözümüne ulaşamıyor.İşte Hakan Baltada aynen bu problem gibi.SOnuna geliyor ama doğru düzgün 1 tane orta açamıyor aklını kullanamıyor,kararlarını çok kötü seçiyor.Diyorum işte görüntüler olsada keşke göstersem ne demek istediğimi :eek:

Cimbom kaldığı yerden devam ediyor, hatta gün geçtikçe daha da üstüne koyacaktır. Maçın analizini çok geniş geniş yazmak isterdim fakat havamda değilim..Herkese iyi uykular.

O değil de, GSTV'de Ali Ferahbod ve Hopdedik Ayhan maçı çok fena sundular. :) Oturup onları izledim maç boyu. Sanırım her maçı stüdyoda canlı canlı anlatacaklarmış bundan sonra.

O değil de, GSTV'de Ali Ferahbod ve Hopdedik Ayhan maçı çok fena sundular. :) Oturup onları izledim maç boyu. Sanırım her maçı stüdyoda canlı canlı anlatacaklarmış bundan sonra.

Bunlarin maç anlatışı adamı kalpten götürür.Bunları radyonun sesini tamamen kapatıp dinlemek lazım :)

Yahu kevgire döner dediysek bunu sadece Balta nın kanadı için söylüyorum...Baros,Hakan,Sabri,Riera dışında zaten beğenmediğim oyuncumuz yok...Ki Hakan bir tek saydıklarım içinde ilk 11 de...

Maçtan yeni geldim trafik tam bir facia illallah dedirtti.

Maça gelecek olursak bu takım 2. golü neden vaktinde atamıyor anlamış değilim. Evirip çeviriyoruz ama şu işi yapamıyoruz. Geçen sene böyle maçlar izlemiştik yine. Umarım zamanla bunun üstesinden gelebiliriz. Birazcık şans lazım belkide.

Dany çılgın gibi oynuyor. Beğenmeyenler vardır ama ben iyi buluyorum oyununu ve çok iyi olacaktır da. Topa dokunuş konusunda sıkıntı var gibi kendi kalesine doğru kesişler yapıyor. Açık oynadığımız için geriye Bolt gibi koşuyor rakibini hemen yakalıyor. Yediğimiz golde verilen faulde cillop gibi almıştı topu ama yan hakem sağolsun zart diye çaldı hemen. Fırat maç içinde yan hakemi bi o an dinledi. Yoksa yan hakemin 3 kere bizim için gösterdiği korneri Fırat umursamadan aut atışına çevirdi.

Emre Çolak takımın yeni jokeri. Kanata koy versin beklentiyi, ortaya koy versin beklentinin üstünü. Pire gibi. Arkası dönükken bi sağa yatırıyor vücudunu bi sola ve bir şekilde sıyrılıyor rakibinden. Uzak köşelere oynayıp oyunu açabiliyor. Daha çok üstüne koyacağına eminim. Bu akşam tam not verdim Emre'ye.

Umut denen ciğersiz her yerde. Durmadan koşuyor yorulmak bilmiyor. Bu tempoda giderse daha çok goller atar umulmadık zamanlarda.

O yerlerde sürünen, ikili mücadelelerde yerde kalan Aydın gitmiş, yılmayan mücadeleyi bırakmayan bi Aydın gelmiş sanki. İlk 11de başlayacak biri değil ve olmayacak gibi. Pili erken tükeniyor ve yine son 20-30 dakikanın kilit oyuncusu olma yolunda ilk sırada bence.

Son olarak maçın sonlarına doğru Eboue'nin sekmesi beni korkuttu. Umarım önemli bir şeyi yoktur kara trenin.

3 puanla başlamak şarttı, başladık. Yolumuz açık olsun :)

Umut'un yine golü var yazmıştım :asd: ulan her maç yazacam bundan sonra fene-v maçındada yazmıştım atmıştı :asd:

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 20 Ağustos

İlk maçımızdan üç puanla ayrılmak harka.Bu maçta öne çıkan aslanlarımız Emre Çolak,Umut Bulut,Dany N.,ve Aydın Yılmaz'dır.geçen sene olduğu gibi girdiğimiz kolay pozisyonları inanılmaz bir biçimde harcıyoruz.Artık şans 1 dersin 2 dersin üçüncüsüne köyün imamı bile inanmaz.Geçen sene süper finalde oynadığımız maçlarda bunun sıkıntısını çektik.Süper bir kalecimiz var.Muslera Allah'ına kurban diyorum.Yalnız önde götürüp rakibin bizi yakaladığı anlarda çok talihsiz goller yiyoruz.Bu da Muslera'nın şansızlığı olsa gerek.Maç boyunca kendisin rahatsız eden 2-3 pozisyondan mutlaka biri gol oluyor(geçen sene fener ve arenadaki bjk maçlaı örnek).Gol yollarındaki bu muhteşem hücum varyasyonların olduğu bir dönemde daha üretken olmalıyız birazcık da şanslı.Her ne kadar şampiyonlar ligi farklı bir ambiyans olsada aynı durumu tekrarlarsak bunun bedelini öderiz.İnşallah güzel bir sene olur bizim için.

FORZA CİM-BOM-BOM....

Hocam işte iyi oynuyor gibi gözüküyor derken bunu kastettim.

Bu şuna benziyor.Bir matematik problemi var 4 aşamalı.İlk 3 aşamasını mükemmel şekilde yapıyor sonuca çok yaklaşıyor.Ancak 4. aşamada tıkanıyor yapamıyor.Doğal olarak problemin çözümüne ulaşamıyor.İşte Hakan Baltada aynen bu problem gibi.SOnuna geliyor ama doğru düzgün 1 tane orta açamıyor aklını kullanamıyor,kararlarını çok kötü seçiyor.Diyorum işte görüntüler olsada keşke göstersem ne demek istediğimi :eek:

Sol bek bir maç içerisinde defalarca bindirmeler yapıp, hücuma aktif katılıp, son orta hariç herşeyi (senin tabirinle 4'de 3'ünü) doğru yaptıysa (ki üstüne 1-2 tane gayet iyi ortası da vardı) o maç çok iyi oynamıştır. nokta. ince işleri her seferinde doğru yapmasını beklemek abes olur. o zaman sınavlardan %75-80 alan öğrenci başarısız ve yetersiz olurdu, kim her sınavdan 100 almış? ayrıca, bu mantıkla eboue bugün az bindirme yaptı, orta açtı mı ben hatırlamıyorum. bugünkü Balta bugünkü Eboue'den çok daha iyiydi. O zaman Eboue'yi yerin dibine sokmak lazım.

Üst Alt