STSL 12/13 H:1 | İstanbul BB 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 19 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | İstanbul BB 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 19 Ağustos

Re: STSL 12/13 H:1 | İstanbul BB - Beşiktaş | 19 Ağustos | 20.00

Bjk bu maci alirsa haftaya cok zorlu bir ma bizi bekliyor olacak kayip etsede artik batti batalikten cikamiyacak

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Cevap: STSL 12/13 H:1 | İstanbul BB - Beşiktaş | 19 Ağustos | 20.00

Beşiktaş'ın nasıl oynayacağını merak ediyorum açıkçası bu sezon , güçsüz gibi görünselerde bu tip maçları kazanacak güçteler ama şuna eminim ki bu sezon derbilerde Beşiktaş ezilir.BJK zorlansada tek farklı falan kazanacak bence.

Bjk bence geçen sezondan daha dirençli olur. ancak yaratıcılık anlamında zayıf. Daha dirençli, daha istekli olurlar. Yeter mi göreceğiz..

IBB :ayatollah:

bjk de puan kaybetsin, bizde kasimpasaya bi 4-5 gol atip, 1.li olalim, ve birinciligi birakmayalim.

Bjk kazanır.Direncli,savaşan bir takım yarattılar ve 1-2 tane de fark yaratan oyuncuları var.

Normal bir ligte normal sartlarda bjk kümede kalmaya oynar ama tff baskani hakem kurulu bjkli, dünki maclardan sonra eziklerin korunmasi ts ye puan kaybettirilmesini gördükten sonra bu sezon cok cirkef isler dönecege benziyor.

Bu kargalari sampiyonluga bile ortak ederler.

Carvalhal´li IBB´yi merak ettigim kadar Besiktas´i da merak ediyorum.

O kadar kötü durumda oldugunu düsünmüyorum Besiktas´in. Bu ortam islerine geldi acikcasi.

Ortada bir mac bana göre. Beraberlik geciyor icimden ama Besiktas da kazanabilir.

bende carvalhalı merak ediyorum normalde arif hoca olsa ibb açık favori derdim ama..

Cevap: STSL 12/13 H:1 | İstanbul BB - Beşiktaş | 20.00 | 19 Ağustos

Bende Beşiktaş'ı çok merak ediyorum. Madird maçı da var ama sanırım bu maça bakıcam :)

BJK kapalı kutu, durumumuz kötü kötü diyerek de kendilerine rahat bir ortam sağlamak istemiş de olabilirler. İlk 5'e gireceklerdir herhalde.

ligi süpüre süpüre götürürüz bu sene herkes rahat olsun

Trabzon ile Fener'i zaten biliyoruz da bir tek Besiktas kapali kutu, onlari da bu macta cözeriz.

Üst Alt